Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6112"
Vy nemáte strach z všeobecné choroby,vy máte bobky z práce,že byste museli hnout prdelí,a jít makat.
Si bral jsrm to s rezervou. Hou
Já mám rentu a pracuji. Nikdy jsem nebyl na pracáku, po nikom nic nechci. Přesto mám zájem, aby se náš problém řešil.
Můžeš mi vysvětlit, čeho se bojím já?
Už se ví to datum jednání? A o čem konkrétně se tam bude jednat? Min. mzda a stop výdělek, obecné choroby (to by měli zrušit úplně a ne jen nějakou vyjmout), Jak by to bylo, když se chci vystěhovat z ČR? To bych musel každý měsíc dojíždět na UP? Nebo se zaregistrovat na UP v dané zemi? Jak by to potom bylo s výpočtem...atd, atd. Nějaké další připomínky někdo? A obávám se, že pokud opravdu nezaložíme nějak oficiálně ten spolek atd, co je vše s tím spojené, budem mít minimální šance, na nějaké vyjednávání.
NEVÍK KOLIK BUDE ČASU ALE POKUD BUDEM KONSTRUKTIVNÍ TAK BY Z TOHO TI DVA POSLANCI MOHLI UPÉCT NĚJAKOU NOVELIZACI
Dik za pohotovou odpověd ale nezdělil si ten čas na právnika.
za pár dní máme jednání s judr mykiskou nej .odborníka na pracovní úraza a choroby z povolání v ps za pomoci poslanců hájka a kankovského,pár odvážných se už ozvalo.přidá se i nějaký anonym???bude může se tam podepisovat petice a může dojít i na transparenty.nebude tam chybět tv. česká a seznam.vstanou noví bojovníci???????nebo se zase u piva za pecí budou vyptávat jak to dopadlo???
MICHAL 271/U JE OBOUSTRANÝ TZN ŽE I POSTIŽENÝ SE MŮŽE DOVOLÁVAT.OSOBNĚ BYCH STANOVIL VĚKOVOU HRANICI PO KTERÉ BY SE VZHLEDEM K VĚKU UŽ RENTA Z LOGICKÝCH DŮVODŮ NEDALA ODEBRAT.ŘEŠENÍ ,NÁVRHŮ BUDE ASI VÍC.VŠE JE NA DISKUZI.SUPR JE ŽE TAM BUDOU I DVA NAŠI POSLANCI A TI BY MOHLI ŘEŠNÍ PROTLAČIT SNĚMOVNOU.
K věku dobrý budiž ale zakonitě by musel o to snižit odchod do duchodu nebo nejen pro haviŕe je expozička ta by musela byti i u těžšich zaměstnani máš tu to z..propojeni zákonné se zaměstnanim. Tam je ten zakopany pes
Asi to bude jen zbožným pranim , viz. názory k petici zde dosavadni. A navic je tu i.rozdil zde mezi některými , v popredi jsou ti co tu davaji odkazy a když by měli priložit ruku k dilu tak couvaji názorovym až zaražejici je pristup jistého Čumpelika. Pozorný čtenar si dokaže udělat závěr. Jen jsem zvědav kolik v te Praze jich bude a zda-li se o tom někdo zde zminí. Jinak nebude možná podstatný počet , ale ve skutečnosti zda domluvene jednani naplnilo dane naděje.
Zdarec chlopi,
právě jsem se vrátil z ÚP ze schůzky motivačního programu placeného EU pod názvem nové prac.příležitosti pro osoby 50+ se zdravotním postižením ,určený pro uchazeče s 1.2.3.stupněm invalidity.Bylo nás tam tak 20 z toho viditelně invalidní jsme tam byli 3.Lekci vedla nějaká paní ing. která má na takovéto projekty živnost.Podle jejích slov se jedná o nad časový projekt ,který vás formou rekvalifikace vrátí zpět na pracovní trh a ona sama Vám garantuje po absolvování práci na půl roku.Rekvalifikace klasika strážný,asitent/ka,mzdové účetnicví.Po celou dobu na průběh akce dohlížela mentorka ÚP.Po prezentaci a ujištění ,že se jedná o dobrovolný program 16 lidí odešlo.Nám ostatním byly rozdány,,nezávazné přihlášky do programu´´.Když jsem se ohradil kde je možné si dobrovolnost a bez sankční odmítnutí práce po rekvalifikaci ověřit,řekla ,,že to říká´´.Na mou další námitku o tom jak nám může garantovat zaměstnání ,když nezná náš zdrav.stav a prac.omezení mě řekla ,že až závodní lékař bud.zaměstnavatele ohodnotí naše prac.omezení. Na mnou donesené lékařské zprávy o prac.omezení se vůbec nechtěla podívat.Řekl jsem jí tedy jestli ví něco o zaměstnávání a hlavně propouštění osob se zdrav.poškozením po prac. úraze či chorobě z povolání.Míním tím přijetí nevhodné práce či případné propuštění s novým platovým stropem,znejistěla a řekla kouzelnou větu,,záleží na vašem posouzení celé situace´´.Takže takovými vědomostmi disponují lektorky , které nám mají na ÚP pomoci zařadit se zpět do prac.procesu.Na půdě státní instituce Vás mohou beztrestně pod tlakem navést na scestí, které pojištovna vyhodnotí jako změnu poměrů a může Vám na tomto základě upravit výši vyplácené náhrady.Samozřejmě ,že jsem si neodpustil výše napsané souvětí vmést arogantní paní ing. do tváře ale bohužel měla zrovna moc prác
michal,ahoj vašku mám stejnou zkušenost z up.v čr je nejmenší nezaměstnanost v evropě. přesto se houfně utrácí na upečkách prachy z eu.hromada lidí si z toho udělala byznys.poslední program byl přímo pro ztp.slušná lektorka už znala situaci rentiérů a nehrotila situaci.v mém případě by jinak nutili 61 -letýho invalidu aby si na rok hledal práci protože nebýt renty tak bych to měl za pár do starobního.hlava to nebere.
U.P. by zrušil a na financich by Malačova ušetřila , kdo ma zajem o praci na tom internetu si ji najde . Stalo se mi několikrat nabizena prace a jak jsem opustil danou mistnost a začal obvolavat , odpověd obsazeno. Shrnuto firmy dodavaji poptavku .ale davaji to i na ruzne weby .
Pojďme rychle hledat řešení nebo nás to zničí.
Není čas se osocovat, kdo a co udělal. Začněte usilovně přemýšlet jak se sjednotíme.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministryne-Malacova-Minimalni-mzda-ve-vysi-14-700-neni-sen-596362
Takže jedeš s námi do Prahy aj s kamosama??
Jel by ale jak a kde se sejdeme a v kolik hodin ?Ja Prahu neznam budeme mezi sebou nějak komunikovat než jak je to na tomto webu ?Abychom společně potom v Praze se všichni dali společně dohromady již pokračovali ? Jak si to predstavujete ? Kdo bude tim hlavnim organizatorem potom v Praze ? Je tu zatim dost nezodpovězenych otazek že jo ?
recept na dnešek ,makové buchty :)
Vidíš co dokaže,Slovensko zrušilo koncesionářské poplatky pro seniory a chudé.
Jo to je pravda , ale když to připomeneš některemu politikovi u nas tak ti odpovi Slovensko neni česko to jsou dva staty . Jugoška tež byla federaci rozpadla se a ktera republika je na tom nejlip Slovinsko.
Jasně Michale od kdy se ty změny začali v náš neprospěch od roku 2007 ten ŠKROMACH a HŮRKA jsou vtom namočený, pojišťovny věděli kde mají zaklepat... Proč se odkládalo úrazové pojištěni kdy se začali masivně soudit pojišťovny od 2006!!!
Ing. Zdeněk Škromach místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006 je to jen malá skládačka.. Pepa

https://www.mpsv.cz/files/clanky/1856/profesni_zivotopis_-_Doc._JUDr._Petr_Hurka__Ph.D..pdf
Vyserte se už konečně nějakou tu žadosti , dotazem u politiku hlavně u těch co maj dobre koryta SLADEK M. to vistižně v REPUBLICE kdysi vystihl , at je to ten či onen v te či one straně. Dva se bijou, hadaji a třeti se ( směje Pojištovny)..
Vzpomínam si PRASATA u KORYTA a kreslené to bylo , vtipné srovnani , ale hola skutečnost.
From: Michal Dziura [mailto:MichalDziura@seznam.cz]
Sent: Monday, January 30, 2017 7:20 AM
To: zdenek@skromach.cz
Subject: šedesátiletý invalidní uranový horník


dobrý den pane škromach,obracím se na vás jako na budoucího kandidáta na prezidenta.abych vás mohl volit potřebuji vědět váš názor na situaci postižených lidí pobírající ztrátu na výdělku po pracovním úraze /rentu/.komerční pojištovny kam zaměstnavatelé posílají úrazové pojištění za zaměstnance jsou plátci této renty.upozornuji že komerční pojištovna povinována svým akcionářum produkovat zisk.tudíž nevyplacenná renta ušetřená tenta.zřejmě jim nestačí že dostávají od státu 4 procenta za správu úrazového pojištění.začali proto systematicky prohledávat pomocí metodického pokynu ministerstva průmyslu zdravotní karty pobyratelů renty a hledají OBECNÉ CHOROBY.pokud praktický lékař takovou chorobu označí v formuláři viz příloha je pojišťovnou nekompromisně bez soudu odebrána.i když má okradený například 55-ti procentní invaliditu.v české republice je cca 10 tisíc takto postižených lidí.pojištovnám tak jde o velké peníze.to co nastalo po roce 2006 se nedá nazvat jinak než teror.pomozte prosím.dziura
biče a cukru...…..když už
Maš těžkopadne myšleni a blbe pichlave poznamky. :-)
19.09.2019 15:20:53
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one