Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7156"
Prosím o radu. Mam rentu úraz ruky teď ale jdu na operaci kolena. Bude mi renta pozastavena??? Nebo budu brát rentu normálně. Máte s tím někdo zkušenost? Diķ
Karle to byla ironie
Humor na místě.
Ohledně renty se soudím od roku 2005.
https://infosoud.justice.cz/InfoSoud/public/search.do;jsessionid=c2d5291930d7aeba184eb57b4f0bb7c8a563bbdd0f16.e34TbhuMaNuPa40LbxiKbhuTbNuSe6fznA5Pp7ftolbGmkTy?typSoudu=os&krajOrg=KSSEMOS&org=OSSEMKA&cisloSenatu=15&druhVec=c&bcVec=240&rocnik=2005&spamQuestion=23&agendaNc=CIVIL&backPage=..%2Fpublic%2Fsearch.jsp
Rozhodnutí je "v nedohlednu". Soudní spor pořád trvá.
Super doba , nezlobíš se k dotazu za ty roky kolik bylo těch konaných skutečných jednání ? Předpokládám byly taky nějaké odložené pro doplňující tvz.důkazy , Předpokládám , že máš schopného advokáta. Nevím kolik ti je , ale vydrž pokud je z 99.9% zaručena výhra , hlavně po té zdravotní stránce.
Pokud někdo odhaduje "boj se soudy" na 2-3 roky, tak je to hooooodně optimistický odhad.
Králíku mezi ty neduveryhodne právě patříš ty. Bráníš lidem v normální komunikaci víc nereaguji.
Důvěřuj, prověřuj , snad znáš.To druhé slovo , zde nelze použit.
V Německu by si to nedovolili. A proč jsou tam odbory, které fungují a mají obrovskou silu. Ne jak tady .. stačí se podívat na p. STREDULU a partu kolem něj.
Já, jsem psál několikrát,na MPSV ohledně rent.Po nějakém čase jsem to vzdal protože to nemá logiku oni sito pořát vykladají posfém.
novy proces ,boj se soudy délka k vítězství tak 2-3 roky
Nemáš šanci 1 ku 100 a proč rozsáhlý ZP právníci pojišťovny jsou dobře v tom zběhli aby pro pojišťovnu ten soud vyhráli popř. kompromis a ten soud není zadarmo včetně znalého věci právníka si zaplatit ho a je um takového v prvé řadě najít. Ono něco tu napsat není problém ale skutečnost je jiná. A že tu někdo dává příklad z Německa brání ti někdo požádat si o občanství. Je v EU jako my s rozdílem že bys ho měl v eurech ale též kolik , abys nešels z deště pod okap.
Pokud jste si to nëkteři doposud neuvědomili a máte výhrady k pojišťovně tak za 1) požádejte ji o vysvětlení
a za 2) pokut to někomu nedošlo když nebudete spokojení následně stěžuje si u ČNB ta je totiž dozorovým orgánem nad pojišťovnami a bankami u ní hledejte prvé řadě odpověď.
Jen je třeba jít tvz.od lesa na ČNB nesdelovat ji co mi odpověděla pojišťovna ale rovnou předložit paragrafové znění a požádat ji o odpověď proč pojišťovna se nedrží zákona.
Jelikož mám s zkušenosti jak odpovídá ČNB pokud by ji totiž bylo předloženo nějaké již to vyjádření pojišťovny tak odpoví v pořádku soukromá společnost a dávají od toho ruce pryč. Ale když ji přímo něco někdo dodá ( dotaz) musí dát i přímou odpověď.
Některý by se měli zamyslet který pořád jen stěžuji a brečí??? Napsali jste například novému ombudsmanovi nebo kdo má na starost sociální politiku v EU ohledně rent???
Nenapsal jsem že za to můžou naopak psal jsem že se snaží dál to je rozdíl
V pořádku nic proti tomu .Má odpověď jen dal směřovala k detailnějšímu rozebrani podstaty problémů , kde je zakopaný ten chciply pes. Proto ten otazník za tou první větou, než jsem dal pokračoval....Poslanci je vysliši , přislibi že zapracují na tom , ale někdo znalý zákonům to musí nějak stvořit do srozumitelneho zněni aby to prošlo čtením a kdopak tak asi to může být , dal jsem tam jistého Judr. V Ostravě měl zdarma konzultace s několika rentiery a sedí v poslanecké sněmovně. Nebo ti poslanci pak jdou s daným problémem za Judr. Sokolem platy na to mají . Ten by jim zajisté dobře poradil, popř. jim to napsal.
Dodatek jaksi p. poslanec zapoměl na tu 181 , nezdá se Vám to nějak divné , nepoučitelní když už zpětně neuspěli zrušením aktualni minimální mzdy stejného § ?
Ale bohužel kooperativa si tu třetí větu vyložila opět po svém. Bere to znovu jako nový nástup do práce a novou evidenci ohání se teď § 181 . A ne jako úplně k prve evidenci jak je odkaz v té třetí větě. ! Takže vezme si k výpočtu akuální minimální mzdu s předpokladem většiny případů. Zázračně si někdo polepšil další na tom zůstal stejně jak býval. , jiní. si pohorší. Jedno je. jisté čím více se bude z p. rozšiřovat pro pojišťovny to bude jen dalši voda na mlýn , neboť pro každého jednotlivce bude mít jiný metr při výpočtu. Nutno z větší části změnit z.p. k rentam , ne - li více zvažovati o zcela novým.
Sněmovní tisk 689 Pozměnovací návrh 5178 Vít Kankovský Paragraf §271B odstavec 3 Jestli je prováděcí vyhláška sjednocení postupu Mpsv Tel.221 921 111 – 2294 Legislativa Zákoník Práce
30.7.2020

56. V § 271b odst. 3 větě druhé se za slova „tato náhrada“ vkládají slova „po dobu zařazení do evidence uchazečů o zaměstnání“ a na konci odstavce se doplňuje věta „Po skončení zařazení do evidence uchazečů o zaměstnání se při výpočtu náhrady za ztrátu na výdělku po skončení pracovní neschopnosti nebo při uznání invalidity postupuje u všech poškozených podle odstavce 1.“.
Pozměňovací a jiné návrhy kvládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a některé další související zákony(tisk 689) D.Poslanec Vít KaňkovskýSD 5178V § 271b odstavec 3 nově zní:„(3) Náhrada za ztrátu na výdělku po skončení pracovní neschopnosti nebo při uznání invalidity podle odstavce 1 přísluší i zaměstnanci, který je veden v evidenci uchazečů o zaměstnání; za výdělek po pracovním úrazu nebo po zjištění nemoci z povolání se považuje výdělek ve výši minimální mzdy platné v den prvního zařazení do evidence uchazečů o zaměstnání. Pobíral-li zaměstnanec předtím, než se stal uchazečem o zaměstnání, náhradu za ztrátu na výdělku po skončení pracovní neschopnosti, přísluší mu tato náhrada po dobu zařazení do evidence uchazečů o zaměstnánív takové výši, ve které mu na ni vzniklo právo za trvání pracovního poměru nebo právních vztahů založených dohodami o pracích konaných mimo pracovní poměr. Po skončení zařazení do evidence uchazečů o zaměstnání se při výpočtu náhrady za ztrátu na výdělku po skončení pracovníneschopnosti nebo při uznání invalidity postupuje u všech poškozených podle odst. 1.“.Poznámka: tučné představuje navržené doplnění dosud platného zněníN
A co tohle už tu bylo min. 5 krát znova se ptám komu to pomohlo?
04.03.2021 17:41:43
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one