Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5564"
renta od roku 2004 po prac urazu kdybych chtel jít na poloviční uvazek nyní mi berou minimálku 9000 kdybych skončil s polovičním uvazkem budou mi strhávat nynější minimálku nebo pořád těch 9000 ? díky za info pokud někdo ví
A to není vše , v únoru tu začnou padat slušna slova ve zněni panenek v ramci novely Z.K.
Zkus to rozebrat trochu vic
https://socpracvmobilu.cz/#/ stahujte, pište. Zdař Bůh
A že zrovna ty z takove vzdalenosti jsi se vydal až do Ostravy. Jestli za tim nebylo zjistit schopnosti daneho pravnika nevim možna maš nevyřizeme učty s pojišt. , zaměstnavatelem a chystaš se soudit tak si se dostavil jen ze zvědavosti ? A jine osočuješ bez padneho duvodu. A učelova taktika jak se zveličit. Pokud jsem se jen z časti trefil tak to byl dobry tah jak jinym zahrat na city.
A že zrovna ty z takove vzdalenosti jsi se vydal až do Ostravy. Jestli za tim nebylo zjistit schopnosti daneho pravnika nevim možna maš nevyřizeme učty s pojišt. , zaměstnavatelem a chystaš se soudit tak si se dostavil jen ze zvědavosti ? A jine osočuješ bez padneho duvodu. A učelova taktika jak se zveličit. Pokud jsem se jen z časti trefil tak to byl dobry tah jak jinym zahrat na city.
Tak to jsi Vaclave dnes přehnal tuto kritiku v uvodu toho prvniho sděleni. Co to bude přiště z tvé strany . Jen přiště vol jina slova . Všichni budem , bez zavazku , povinnosti apod. A budem skakat jak dnes nam Vańa z Řeky přikazal. On nas živi za nas vyřidi apod. Tak si to představuje asi. Jak vidiš ja se podepsal.
Byl jsem dnes na KS - nemoc z povolání našeho kolegy, kterého zastupuje Judr. Mikyska. Diváků bylo pět - manželka a kamarád žalobce, Lumír, Josef a já. Tam jste mohli demonstrovat zájem a sounáležitost. A nic. Je mi ze všech tady žádajících o pomoc a stěžujících si, smutno. Sorry jako, asi tak....Václav z Řeky
Už tu byl dan odkaz , najed si historii a zhruba ne sice detailně se dozviš o co konkretně šlo. Jen už mu dejte pokoj a neprovokujte ho.
On urazet a provokovat muze
dobry den mam zkracený ůvazek a ted se me naskytla možnost brigády na 2 hod sebere me to pojistovna ? Musím to hlasit ?? Dik
Ano je to jednoduší proto tady ten web snad je jinak by tady stačilo umístit odkaz typu jakékoliv dotazy vam vysvětlí Kooperativa když nechceš odpovědět tak tak nereaguj hezkýden hlavo nebo Pato:-)
Ano v jistém směru maš i častecnou pravdu. Jenže ja jsem chtěl jen naznačit tým mým vyjadřenim , že zde nemusiš vždy se dozvědět pravdu.1) Osobni zkušenost.A za 2) pravdu jsem a to bezplatně jsem se dozvěděl z jineho weboveho portalu. Důvěruj ale prověřuj. Pokud ti toto něco z minule doby říká. Platilo v minulosti a bude platit dal. Ale někteři jsou nepoučitelni. Nebo chceš jine přirovnani dvakrat měř jednou řež , popř. dvakrat do stejné řeky nestoupiš a závěrem chybama se člověk uči. Tim chci naznačit že správcem tento web byl dobrým počinen , ale tento web neni bez chyb za to ale správce nemůže.Spíš mi jde aby zde byly dány smysl plné dotazy a s širšim dotazem a podrobnějšim popisem , a ne vzapěti aby tu byly doplňující k tomu znovu ještě dotazy. Lze to vyjadřit hned snad i najednou v dotazu. A zbytečně se plni paměť a nezaškodi dotazajicimu si sjet i historii zda-li obdobny dotaz tu již nebyl a odpovědi ale je tu ta pohdlnost.
Nedavno jsem zde pro nechapave rozebral vyznam slova učinnoost v souvislosti , že někteři a bylo jich tenkrat dost v r. 2018 na podzim se divili že nemaji rentu upravenou, zvyšenou. Dnes jen doplněni do budoucna k připadnym novym zakonum ktere by se i nas dotykaly viz. > www.podnikatel.cz/clanky/ucinnost-zakonu-jen-ve-dvou-dnech-v-roce-novinka-uz-plati-ale-vlastne-neplati/
S pozdravem dne O.O.
"Ostravaku Ostravsky, pamatuj si: Nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj."
POLAR
Hosté ve studiu
Nabídka práce
Dnes: Residomo mění vlastníka, jeho portfolio koupili Švédové
Dnes, 13:58, Celý MS kraj, Redakce
Společnost RESIDOMO, největší poskytovatel nájemního bydlení v Česku, mění od 9. ledna 2020 vlastníka. Nově bude RESIDOMO součástí portfolia švédské společnosti Heimstaden Bostad AB. Ta patří mezi největší poskytovatele nájemního bydlení v Evropě a celkem působí na pěti, nyní šesti, trzích. Portfolio Heimstaden Bostad AB tvoří (před akvizicí) 52 300 bytů v hodnotě přibližně 108 mld. SEK (259 mld. CZK).
finové
43000 bytu nebud na ne takový pes
Nevíte kolik se letos zvyšuje renta?
Junis Dík za info, není to jak učitelům, ale aspoň něco
Buďme radi aspoň za to něco , kdyby tu vládla pravice tak nemáme ani toto.
21.01.2020 13:31:26
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one