Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1306"
Nevíte jestli UP Havířov posílal potvrzení? Po telefonu říkala úřednice ,že to budou posílat zkraje měsíce ale kdy neřekla.
Zdravím, potvrzeni z ÚP Karviná jsem dostal emailem 1.4.2020 a odeslal jsem emailem na kooperativu. Dnes 3.4.2020 peníze na účtě. Bylo by fajn to zachovat. ZDRAVÍM VŠECHNY.
Ja tam obcas prach mam taky :-)
Super rychlovka Tomáši , já předpokladam ponděli snad nejpozději v úterý. Ale nemusej spěchat od doručeni do 15 dnů jsou povinni aby byla pojištěnci doručena na účet. Obvykle je ale dřiv.
Vyjimka co jsem si všimnul již i v minulost je v obdobi dovolených a teď jak nově přepočitavaji renty po valorizaci. Ale ani v těchto dvou případech to nebylo na hraně doručeni. Aspoň u mne. Nevim jak rychle reaguji u ostatnich.
Ostravský chachar
Dnes telefonát z ÚP,domluvil jsem se na dalším termínu na příští měsíc,potvrzení bude odesláno elektronicky do Prahy,potom teprve na Kooperativu,proč to tak je zprostředkovatelka neví,takže budu doufat,že nebude žádný problém.ZDRAVÍ ČUMPELÍK!!!ORIGINÁL
Aha uřednim šiml řehta někde v nějaké té kancelaři , kdysi se za komanču se řikavalo na jednoho dělnika deset úředníků dnes jednou tolik ne-li vic a z našich daní. Napsal chachar Ostravsky.
Jen doplněni zatim to šlo hladce aniž jsem to předpokladal a uvidim kdy dojde na účet renta zda-li někde nebude brzda. Ostravský chachar
Změna k mému dobru.Dopoledne mi voláno z U.P. nové rande stanoveno na 6.5. pokud nedojde opět dle vývoje k posunu. Teď s čím mě potěšila ,jelikož zjistila,že kromě mne a ještě jednoho rentiera jenž pod ni spadame jsme jen dva , tak mi ten meil dnes ještě přepošle , již už došel vzápětí na to přeposlano na pojišť...a takež ihned odešel meil s ČPU. Velice příjemný přistup. S pozdravem a přeji i ostatnim dobré pořizeni.
U me to same kez by tento postup zustal zachovan jednoduche a rychle od vseho mas potvrzeni
A o tom to je. O vstřicnosti a pak jak to maji jednotlive U.P. nadstaveno. Samozřejmě můžež si myslet buhvico a byt nasrany , nezrobiš nic , než provokovat raději se ovladnout a myslet si svoje.
Ostravský chachar
Ahoj mě paní volala že si mám to potvrzení vyzvednout na Lamparne,nevíte kde to je omámí položila hned telefon?Lojza
Asi logicky podle toho, kde jsi fáral. Jestli už ta budova nestojí, musíš na mateřský podnik. Tam ji budou mít na tuty.
Co asi dělá Václav z Řeky,máš roušku jinak ti ji dovezu???
Co jsem slyšel , tak ji má z kůže ovce.
Z tvojí předkožky ....
Chlapi potřebuji poradit,jsem zaměstnány na pylny uvazek,jelikoš vláda většinu obchodu uzavřela a podniku také.Bude nám firma jak jsme se dozvěděli vyplácet 80 procet dle nařízení vlády.Muže semi to projevit nějak na vypláceni renty gdyž bude vyplaceno jen těch 80 procent. Díky předem za pomoc.
Neni vůbec podstatné kolik si vydělaš . Tak či onak ti udělají na pojišt..nový propočet. Vycházejí vždy z výdělku hrubého. Huť Ostrava
Dnes dopoledne volano na U.P. Dostal jsem na výběr dvě možnosti : 1) buď ji dám ČPO a oni to zašlou na Kooperativu ( neurčitě na můj dotaz kdy to odešlou nebyla schopna mi nějak dáti konkrétní datum dle kolik nás bude a pak až najednou by se to odesilalo). Proto jsem volil druhou možnost že mi to pošle v meilu s přilohou ve formatu pdf. Jen si dopišu ČPU. Objednan jsem byl na 6.4. Vzhledem,že dal to bude min. o ten týden prodluženo tak ten meil by mi zaslala 6.4. Na dotaz kdy bude přišti rande na U.P. mi sdělila že mě bude informovat ať již sms zpravou nebo tl.
Předchozí příspěvek Lumír1
Zdravím. Dnes jsem hovořil s ÚP Bohumín. Tady se čeká co bude po 1.dubnu. Opatření platí do 1. dubna a tak se čeká na rozhodnutí vlády. Je velmi pravděpodobné, že se termín trvání prodlouží, ale není to 100%. Jedna z možností /jak už tady někdo psal/ je zaslání potvrzení e-meilem a toto pak zaslat pojišťovně /mají to akceptovat i bez ověření/.
to je blbost protoze mi dnes z UP Frydek Mistek volala baba co k ni chodim a rikala ze vsechno preposle sama na pojistovny aji na diamo.jen mi zitra jeste jednou zavola kvuli cisla pojistne udalosti at ho tam dopise a jeste se domluvime kvuli novemu terminu navstevy na kveten
to je blbost protoze mi dnes z UP Frydek Mistek volala baba co k ni chodim a rikala ze vsechno preposle sama na pojistovny aji na diamo.jen mi zitra jeste jednou zavola kvuli cisla pojistne udalosti at ho tam dopise a jeste se domluvime kvuli novemu terminu navstevy na kveten
04.04.2020 12:31:41
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one