Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5520"
Dámy a pánové napište na NKU proč nám odebiraji rentu z důvodu obecné nemoci k tomu proč nám krátí rentu o minimální mzdu...jak je to možné že Cikáni údajně musí odpracovat nějaké dny aby dostal podporu ale co se stalo Cikáni to dal Ústavnímu soudu ten rozhodl že to je diskriminační vzápětí to zrušil. Teď mi odpovězte kde jsme v ČR. nebo Kocourkově,piště na E-mail to co se vám nelibí. Pepa Nejsem rasista nech zákony platí pro všechny...
podatelna@nku.cz
Ja si myslím ze NKU o tom ví už dávno . Nezapomen co tu lidi melo advokaty a soudili se....
A ikdyby NKU na něco narazil , tak si to nějakym zpusobem k obrazu svemu oduvodni jsou tu dobře placeni pravnici , kolik x připadu ruznych v minulosti NKU řešil a našel chyby a bylo to i prezentovano v TV popř, i tisku a co se stalo NIC nějakou kratkou dobu parkrate zminka a pak již nic klid po pěšině = Vyšetřovani skončilo zapomente.
Prý se má jednat o zrušení odebírani minimální mzdy. ???
Jak by se to mohlo otočit proti tobě?
S tím přiznáváním na různý počet let by mě zajímalo, jak se rozhodují. Mám stav po úraze, který se v čase zhoršuje. Mé stavy, kdy kdy jsem neschopen pohybu se prodlužují a jsou častější a dostal jsem status na 2 roky. Pak jsem ho už neobnovoval, když jsem zjistil, že je mi k ničemu. Myslím, že něco takového dokáže posoudit i laik, neznalý lékařství, že stav se nezlepší, spíše naopak. Ale rozhodovací právo má ten lékař, který mi to dal na 2 roky..
Pravě to je ta nejistota , ty maš uraz ja tenisaky v obou loktech ( pokud nezatěžuji extra ruky ) tak bolesti nemam tot jen okrajově jenže tenkrat před 10 roky manželka ješte neměla I.D. a ja tenkrate ještě nevěděl , že ten status mi vyhody nepřinese to jsem se dozvěděl až později od jisteho pozdějšiho znameho rentisty už mrtvy 2 roky.. A vzhledem dostupnosti obou dvou rozličnych U.P. (bydlište), bylo pro mne vyhodnějši byt a zustat zaevidovany tam , kde je manželka.Tak cca co 3 měsice se dostavim na U.P. předložim neměnnost zdrav. stavu manželky od specialisty ( mam plnou moc ji zastupovat ) .Podiva se napiše cosi do počitače a naschle za 3 mesice a tak to jde celou dobu po 9 let . (ona ten I.D. ziskala rok po me rentě a ja v tom mezi obdobi toho 1 roku jsem se nezajimal sam o praci), nebot jsem jiste info že když skončim nechtěně s nějakou praci tak mi na rentě udělaji jiny vypočet stop vydělku ke škodě me a již nikdy mi ten rozdil nikdo neda , což i zde na webu o tom v minulosti byly i članky a samotny U.P. i v tom roku žadnou praci nenabidnul. Duchod mi vychazi přišti rok , ale budu tu rentu tahnut do těch 65 let. Propočitano, že s vracenkou z F.U. mě pobirani renty co nejdele je pro mne finančně vyhodnějši než odejit do duchodu, pokud se neobjevi § 271 u . Za vznikle neočekavane změny jak by jsem se od doktora něco dozvěděl tak by jsem seksakramensky počal vyřizovat duchod a nečekal až z kopky přide dotaznik a ono by se to neutajilo renta odebrana a než by si vyřidil duchod což neni hned tak by byl nějakej ten měsic bez peněz.
NĚJAKÁ ZMĚNA OHLEDNĚ STOP VÝDĚLKU ? VŠEOBECKU NEZRUŠÍ JE TO BLBOST !!!!
Vydrž do srpna daval jsem tu (opraveny) odkaz.
Musí dojít k úpravě i všeobecné choroby,,toto jsem krom ministryně psal i vedoucí auditu,kontroly, která probíhá na Kooperativně,NKÚ,to je to hlavní,za co musíme bojovat
https://www.cssd.cz/media/tiskove-zpravy/a-gajduskova-zamestnani-pro-zdravotne-postizene-neni-jen-zpusob-obzivy/?fbclid=IwAR3rZ5UB4gS-5cGfsu_KyzgaI8aj8TPR9bKbXDmMR1KpxVDQZB9EtBmCXg8
Omlouvam se velice všem = oprava správně je
www.podnikatel.cz/zakony/zakon ..dal pokračuje ve stejnem znění jak bylo psano v konci f5661890/ Znovu pro jistotu jsem si to zadal a je to na 100% již správně ( chybělo /zakony/ ) .Dík za pochopení . I mistr tesař se utne , bohužel ale stalo se.
S pozdravem pěkneho dne.
Nespolehejte co bankomat na social.dávky sdělí. V minule diskuzi která bohužel musela byti odstraněna jsem uvedl jistý odkaz na bozinfo.cz v odkaz k dane věci. Dalši snad již srozumitelnejši zde : www.podnikatel.cz/zakon-c-262-2006-sb-zakonik-prace/f5661890/ ( od §271a - 271f) jen si dat tu praci si to postupně otevřít a zjistite že účinnost je datovana 1.7. Ale jelikož jsou renty pozpaku je zde jistotne že úpravu poznáme až srpnove rentě za červenec . Jděte zpět do historie jak zde v rámci celeho legistlativniho procesu vše dlouho trvalo.
já to našel v poho.....
www.podnikatel.cz/zakon-c-262-2006-sb-zakonik-prace/f5661890/
Podnikatel.cz » Rubrika nenalezena
Rubrika nenalezena
Bohužel žádaná rubrika nebyla nalezena.

Pokud si myslíte, že se jedná o chybu, napište nám do redakce.
Střelmistře,buď tak hodný a napiš zde jaký postoj zaujala p. Maláčová po naší návštěvě. Organizoval jsi to, tak se starej. Lumír1.
Je mimo ČR. A nebyl tam přece sám, tak můžou informovat i ostatní co tam byli.
Lumír 1,to co si napsal je sranda,nebo jsi tak nevychovaný,přesně tak,mohou informovat i další a nebo nebuďte líný a Maláčovou kontaktujte
tak jaký dnes recept ?
Vydržet renty ještě nejsou upraveny (aspoň u mne kopretina).
Ani nebudou,nebuďme naivní...
Krásný den.
Napodobně , někdo se snaži oživit Novou diskuzi , ja by spiše připouštěl dočasnou nečinnost dobou dovolenych , nebo spiž se se čeka zda-li tento měsic již konečně budou některym ( ne bohužel všem) nově přepočteny renty. Očekavam že tak v druhe polovině měsice zde začne byti povicero čteni ,popřipadě srpnu. Zatim (dočasně) zde klid po pěšině.
No někdo to tu rozhádal...
Jen se nehlaste všichni , na každem šprochu , pravdy trochu.
A i snad , nic se nezměnilo jede se opět jak je to tu zvykem.
18.07.2019 19:39:07
milan_cibula
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one