Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7575"
MICHAL.NAJDE SE NĚKDO KDO BY MĚ VYZVEDNUL CCA 11/40 NA NÁDRAŽÍ V OSTRAVĚ??
micha.ahoj milane. dík.uvidíme se v pondělí.přijedu leo expresem.
Vašek .Ahoj Michale a Milane ,teprve dneska jsem se dostal na web a rád bych se svezl s Vámi,resp.spíš bych to odřídil svým autem,protože kvůli užívání analgetik stejně nemůžu pít.Je to spíše o domluvě s tebou Milane, kde bych tě vyzvedl protože,kolem Michala s pojedu.Nejlepší bude kluci,když mi zavoláte 774567991 at se domluvíme.(U té hospody moc místa na parkování není,a podle ohlasů na netu asi zablokujeme celou Orlovou.

13.12.2018 Předseda Sdružení hornických odborů Rostislav Palička dnes převzal z rukou ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové a předsedy Českého báňského úřadu Martina Štemberky nejvyšší ocenění za zásluhy o české hornictví, rezortní medaili Jiřího Agricoly. Vyznamenání obdržel za tři desítky let obětavé činnosti ve prospěch hornictví a osobní podíl na zlepšování pracovních podmínek horníků
.Pro mě odbory udělaly hovno,když jsem potřeboval pomoc.A AŤ NĚCO VYŘÍDÍTE TOHO 17 ,DRŽÍM PALCE,A HLAVNĚ V KLIDU!!!
Zdar cumpeliku vypada to ze jsi na starici delal uz v praveku mozna jsme se tam nekde potkali ja zacinal v roce 1982. Uz mas tu ohybacku . miner
Možná že jsme se potkali,já jsem nastupoval v roce 1983,předtím jsem fáral v učení na Fučíku 5 a 3,takže je to pravděpodobné,ohýbačku mí donese ježíšek,už jsem mu psal,zdraví Čumpelík!!!
Vážení rentisti POZOR. Redaktor se dostaví cca na 13 hod. vzhledem k cestě z Prahy. Po cestě přibere kameramana z Ostravy. Takže zájemci o sraz : na 13 hodinu, restaurace U Krola, pondělí 17.12.2018. Lumír 1.
MICHAL.NAJDE SE NĚKDO KDO BY MĚ VYZVEDNUL NA NÁDRAŽÍ V OSTRAVĚ??
Zdravím, zkouším se dovolat redaktorovi, zda nás poctí svou návštěvou v pondělí. jelikož telefon nezvedá, zanechal jsem vzkaz v jeho hlasové schránce. Takže momentálně se na srazu v 16 hod v restauraci U Krola nic nemění. Jakmile se ozve, budu informovat. Sledujte diskuzi, Lumír 1.
Zdař Bůh,zrovna se vracím z UP ve FM... Dobrá myšlenka společného setkání a výborná myšlenka vytvoření spolku.
Jsem určitě pro založení! Zdař 17.12. u Krula.
Asi na těch tvých slovech něco bude,Michale.Právě jsem se totiž vrátil z pracáku a paní,která bývala vždy slušná a vstřícná a u které jsem už 8 let se i v tento adventní čas tvářila, jako by mi tu moji rentu měla zaplatit ze své vánoční výplaty.Já jsem jen zvědavý,kdy už se konečně začne propouštět i na tomto úřadě,protože z kdysi plné čekárny je dnes prázdné panoptikum rentařů a dalších viditelně zdravotně poškozených.Ale kanceláří-pořád stejně,pořád stejně.
oficiálně to mají pojmenované ROTACE klientů ……..
Zdravím všechny,konečně se tady po delší době vzájemného ,slovního ,napadání a osočování zrodila dobrá myšlenka, společného setkání.Rád bych se také zúčastnil a dozvěděl se něco nového v naší věci, či se jen po dlouhé době , opět z některými z Vás setkal.Bylo by možné mi upřesnit datum,čas a hlavně- místo setkání .
Díky za info Pepo.
Ahoj.Taky bych došel,v kolik sraz bude?J.
Zdař Bůh. Je možno zúčastnit se toho srazu u Krula, toho 17.12., nebo je to nějak omezené?
TONDA,taky bych měl zájem.
Tak přijdi. správce webu
Dnes jsem hovořil s redaktorem Seznam Zprávy a je možné, že nás navštíví na našem srazu. Poslal jsem mu info s tím, že by se sraz mohl časově posunout ke 13 hod., vzhledem k tomu, že pojede z Prahy. Pro Juru Střelmistra nejsem an. , dopsal jsem své jméno vzápětí. Sraz není tajný, již zde bylo psáno kde, kdy a pravděpodobný čas. Lumír 1.
Tady Jura...už jsem informován....anonymní Lumíre....Ve 13,00 jsem u Krula
https://www.zastavmezlodeje.com/clanek/nove-odhaleni-v-kauze-okd-ctete-jaky-maji-vztah-bakala-sobotka-a-kuta?fbclid=IwAR1FsGxCWibdpmO9f2voqBlextC0vBpkUzuTLYMw_sMlHXVc37RhzvemTcw
https://www.facebook.com/zastavmezlodejecz/videos/1131767220319780/
16.12.2018 21:32:52
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one