Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5270"
Přijde poslanec do sněmovny v ruce dva papíry a říká tady je napsaný zákon který když schvalime tak se lidi budou mít dobře , a co je na tom druhém papíře ptá se jeden poslanec, tam je napsán seznam těch lidí ........... Takže změna zákona o první evidenci asi svůj účel splnila
Jeto neskutečné sfinstfo co dělají z rentistama,poslanci otom dobře ví a nic stím nehodlají dělat.
Doopravim tě KAPITALISTICKA DEMOKRACIE , nazyvejme věci pravym vyznamem . Jine staty maji tež demokracii , ale všude je jina naplnovana , např. mi se libi ve Svycarsku jak ji maji zařizenou.
Byrokratický systém plný estébáků nemůžeš srovnávat s demokracií ve Švýcarsku
Dnes dorazila renta na učet. Zatim stručně velka nespokojenost . Častka snad by mohla odpovidat valorizaci , ale neodpovida dane novele ZP. Počkam na pisemne vyjadření. Ještě se ozvu.
Konečně by ste měli pochopit, že si z nás dělají piču, bohužel je to tak.
Ostravak Ostravsky : dorazilo i pisemne vyrozuměni. Po propočtu jen varizovan PMV a takež nově valorizovan stop vydělek o ty same procenta. Takže nadale stejna pisnička o jedne sloce } budeme Vas nadale okradati ...Budu psat email na Kooperativu s požadavkem vysvětleni a to za a) podle ktereho zakona roku je tento vypočet , za b) ktereho § zněni , za c) odstavce , d) pismene . S odkazem že § 371 již neexistuje ! Jen okrajově a to jsem byl jen od r. 2008 2krate kratce zaměstnan a to v r. 2008 a 2012 a minimalka se nově zvedala v r.2013 . Očekaval jsem odečet od PMV těch 8000 , ale s novym tvz. jejich stopem takřka 10 500kč. Až dojde odpověd tak se ozvu.

S pozdravem přijemneho zbytku dne O.O.
No a nastávají dny pravdy neli hodina pravdy stou zázračnou novelou ZP , takže nic nového renta na účtě , výpis taktéž doma. Tak jak to tu ten Ostravák Ostravský psal (klíčky) akorát pokud se nepletu tak se zmiňoval že stop výdělek by již neměl býti valorizován bohužel pořád je. Účelem zákona přeci mělo být aby při každé zvednutí min. mzdy jsme při následném výpočtu nebyli krácení na rentě , ale nadále jsme nejen že PVM se valorizoval o těch 5.2 procenta ale i o těch 5.2 procenta se navýšil stop výdělek. Takže se jede ve starých kolejích. Jen se zvědav jestli se sám Ostravák Ostravský ozve jak on to má a pak jestli k tomu ještě sem něco napíše. Má prvá evidence r.2011. Zdravím ostatní z Nového Jičína
Jak už jsem psal,na mně se to nevztahuje(renta x let před rokem 2000,ale fandím Vám,že si z Vás dělají poslanci prdel?Upřímně lituji ty,co v dobré vůli zařizovali změnu zákona(který je k hovnu).Otázka je,proč byli podvedení,ať mi nikdo netvrdí,že to angažovaní poslanci nevědí,proč se tato špinavá hra pojišťoven a státu vůbec děje.Jak se tito poslanci můžou těmto lidem vůbec podívat do očí?Můžou,jsou za to placení,nějaké rentysty mají na háku.Michal tu psal zhruba před měsícem,že sehnal další poslance pro náš boj,i odbory budou s náma,tak mu přeju,ať není moc zklamaný.ZDRAVÍ ČUMPELÍK!!!
Kdyby daní poslanci to mysleli važně tak maji možnosti u Moravce si domluvit na toto tema.Za celou dobu nic , občas něco padne z jejich úst v poslanecké sněmovně a to jen aby dali na oko že neco delaji. Ale jit otevřeně do kontra názorového pořadu to ne a když už aspoň k Jilkove ale ani tam ne. O ničem to neni jen jak si sam uvedl . Jen doufam že aspon někteří co se angažovali z toho tvz. vystrizliveli a pochopili.A jestli někteři jsou optymysty a věři a chtěji nadale byt aktivni tak nebudeme jim v tom přece branit. Ale jejich činnost v tom připadě nechápu. Jenda z Hradce nad Moravici.
Položte si sami danou jednu jedinou otazku a to : ma to opravdu vyznam ? Hodně chlapu vam věřilo a drželo palce a co z toho bylo leda něco ve zněni lejna. Ano my nic my muzikanti , my se snažili v tom jedinem vam davam za pravdu. Ale pochopte že jini si z Vas při slyšeni dělaj dobry den. A proč by ne za ty 90 tisicove platy ne -li větši . A nebudte dal již najivni.
Nedavno jsem tu dal dotaz ohledně vypočtu renty v navaznosti na Novelou ZP při te prve evidenci. Že by spokojenost ? Domnivam se že ani ne ale raději budete mlčet. Neboť ti všichni co se v tom něco dělali začinaje Šabatovou , Krasou a zkratim jmenovanim poslancu stala ona novela jako by nebyla . Zbytečna snaha , čas . Zustalo vše při starem. Nechci Vam radit ale pokud se ještě nějak angažujete jako byste hazeli hrach na stěnu. Dostal jsem vyrozuměni od KOPŘIVY. Vybojovali jste tak kulove a do budoucna taktež. Hradec nad Moravici
Přiklanim se k poslednimu nazoru Gereho . Když uz nějake to lejstro o těch lecich pojišťovně se dostane ať si s nim na WC připadně i vytřou řitní otvor.
Pokračování o ÚP.Maláčová už se radši nevyjádřila.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/220452801100216/
ZDRAVÍ ČUMPELÍK!!!
https://www.epreskripce.cz/sites/default/files/aktuality/formular_-_souhlas_nesouhlas_-_lekovy_zaznam.pdf
Vyjádření souhlasu / nesouhlasu s nahlížením zdravotnických pracovníků do lékového záznamu pacienta.formulář je ke stažení na netu,vyplnit a odeslat do prahy.tonsilia
jo ještě podpis musí být ověřen,tak s tím skočit na městský uřad ověřit podpis tonsilia
https://www.epreskripce.cz/sites/default/files/aktuality/formular_-_souhlas_nesouhlas_-_lekovy_zaznam_-_slouceny.pdf
21.02.2020 08:53:55
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one