Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6026"
Dobrý den,pánové.Předem bych chtěl poděkovat těm co nám dokázali zastropovat minimalní mzdu i když to určitě nebylo lehké.Jsem u kooperativy.Jsem naU.P.veden od 2011.vznik nároku 2003.Jestli jsem to dobře pochopil,tak od 1.10.2018. mi budou strhavat minimalku z roku 2003.Protože mi chybí odpracovane roky na duchod,tak ještě musím pracovat a jak skončím a vratím se zpatky na U.P.tak budu mít minimalku z roku 2003.Pochopil jsem to správně? Je lepší pracovat na hpp. se s smlouvou na určito nebo na neurčito?Děkuji za odpověd. Pepa.

To že pojišťovna začala vyžadovat potvrzení o PRVNÍ registraci na ÚP ( mě to teda nepřišlo prozatím ) je asi v pořádku, protože mnoho rentistů po vyřazení začali hned pracovat, třeba převodem důl-povrch v dílnách na šachtě a na ÚP nastoupili podstatně později. Tím pádem "datum vzniku nároku" nesouhlasí s datumem jejich PRVNÍ registrace. Tak nedělejte hned ze všech úředníků bordeláře a nemakačenka, a prosím vás, přestaňte se tady vzájemně napadat a urážet...Pokud máte dobrou radu a chcete pomoci jiným, přispějte. Pokud ne tak se zdržte nedůstojných komentářů....správce webu
ZDUŘ!!!Vše beru,a pochopím,že pojišťovna musí řešit nesrovnalosti,nikoho nezabije poslat potvrzení,ať má člověk klid od kooperativy,(sice na můj vkus je toho v poslední době až moc,potvrzení o zdravotním stavu,o invalidním důchodu,atd.)Ale nejvíc mně nasere,když už tu něco dám,tak se snažím,aby jsme tomu porozuměli všichni,viz pan Bárny,dal tu dobrý příspěvek,ale poněkud blbě zformulovaný,a jak to dopadlo.A taky je slušnost odpovědět na dotaz.Aspoň podle mně.
Mám dotaz,Vy,co jste dostali to psaní,jste na ÚP od začátku,nebo jste někde mezi tím dělali,děkuji za odpověď.Poslat to potvrzení není žádná velká komplikace.
Mám dotaz na Barnyho,není to tak,že to rozesílají lidem,co po první registraci pracovali,a pak se vrátili na ÚP,protože někteří lidé skončili v práci,buď na
úraz,nebo na chorobu,a od té doby jsou na ÚP,takže by pojišťovna měla mít všechny údaje,nebo tam mají stejný bordel ta jak všude na úřadech.
Děkuji moc,moc,moc,za odpověď.
Proč by se mělo dokládát nějaké potvrzení první evidence na ÚP Kooperativě?? Když se podiváte na papír co vám posílá Kooperativa každý měsíc tak tam na něm máte napsané od kdy je plnění z renty/vznik nároku. Práci čest a rukám klid.... Zduř :)
Já třeba nerozumím///registrované partnerství///PRVNÍ!!!!!!!
ted už rozumím proč tomu nerozumíš.chocholoušek ti podepsal vycházku.
Ten štourál Anonym 13.10.2018 13:04:02 je sám Maďar nech si konečně zajde za psychiatrem Chocholoušek ten mu to vysvětli.Napiš to česky MONGOLE!!!
Ted mi to potvrdil Tomáš Tomčik a Petr Vaštík z Orlové dostal dopis z Kooperativy že musí zaslat kdy byl první krát zaevidován na pracáku , pokud pochybujete tak jim zavolejte budete mile překvapeny.Ten štourál Anonym 13.10.2018 13:04:02 je sám Maďar nech si konečně zajde za psychiatrem Chocholoušek ten mu to vysvětli.
Volal jsem Petrovi je to pravda musíš zaslat potvrzení z úřadu práce první registraci pro pojištovnu.
Co je to Koko?Nějaký druh člověka z Orlové?Podepiš se,když si tu dal ty jména,třeba ti za to nakopou do Koko.
pohyb na kooperativě snad zavře pusu všem pochybovačům o tom co je to první registrace.
Dezinformace (z latiny: de = od, informare = vzdělávat, upravovat) je lživá, klamná, falešná informace, která má za cíl ovlivnit úsudek a názor jedince.
Každý měsíc posílám potvrzeni ve znění:Potvrzuji že uchazeč Venca Blábol je veden jako uchazeč o zaměstnáni od 1.6.2008 dosud.Jsem tam od první evidence,pokuď by něco z kooperativy chtěli,tak to dají na zvlášťní formulář,třeba jako nedávno zdravotní potvrzení,nebo čestné prohlášení o invalidním důchodu,pokuď se mýlím,tak se ozvěte kdo dostal tento dopis z předešlého příspěvku.
Dostal jsem to,je to naspodu napsané že mám donést potvrzení z úřadu práce kdy jsem byl poprvé zaevidován.Málem jsem to přehlídl pokud by mi nezavolal známi Standa
A dělal jsi někde,nebo jsi pořád na UP?
Všichni jste dostali teď dopis od Kooperativy jak každý měsíc kolik od ní dostáváte rentu .Podívej te se na spodek dopisu kde vás žádá o doložení kdy jste byl prví krát zaevidovány na Úřadě Práce dejme tomu že 6.8.2000 jaká byla vtom roce minimální mzda tu vám budou brát.Ted jsem mluvil kolegou ten mi to potvrdil a doložil osobně na Kooperativě proto ze strany pojišťoven je to zdlouhavé, přepočítávaní rent.Barny
Ahoj Maďare,na kooperativě v Modřicích nebo v Čierné pod bruchom?
Co zde plácáte za kraviny. Nic na tom dokladu,dole není .Žádná žádost o doložení data 1.evidence.!!!!!!!!!!!!!
19.10.2018 10:57:40
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one