Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6524"
Byl jsem moc překvapený ohledně valorizace, dnes jsem obdržel dopis ohledně valorizace nějak mi moc navýšily rentu budu tam muset napsat E-mail o vysvětlení proč tolik. Prosím vás jen se nedotazujte co a jak každý si muže tam napsat nebo zavolat, každý má jiný výpočet renty.Ž.B.
Standa...o jaké potěšení jde u tebe?
O ?
A cojsi čekal že se něco změní,toho se nedočkáš.
Nezměnilo se vubec nic.
Prosím o upřímnou radu. Rentu mám v čistém taková střední cesta ani málo ani moc velká , jsem bez I.D , odečet si držím při prvé evidenci 8000 kč. ( Mám zajímavou nabídku práce a nejen finančně ). Jaký výpočet by následoval při pracovnim poměrů ( bude stop výdělek ?) , především ale mne zajímá jaký výpočet lze očekávat při nemocenské i kdyby byla dlouhodobější ? Ztratil bych hodně ? (Bez obav pak z možného propuštění , nebo neprodlouženi úvazku). Děkuji za odpovědí. Rosťa
Buď rád, že ti strhávají “jen” těch 8000 Kč a raději neriskuj. Kdo ví, kolik by ti pak napálili a už by to nešlo nikdy vrátit zpět. Toť má skromná rada.
Dík rozumná rada. Počkám teď na rentu , s čím vyrukuje Kooperativa po té doplňující větě v Z.P. jestli na tom budeme lépe a nějaký čas taktéž vyčkat co ukáže praxe a možné taky zde názory. Moc mi těch let pojištění do důchodu nechybí . Pak je ta možnost dotazati se na pojišťovně . Láká mne , že je to zajímavě dobrej kšeft. Jistota te prace by tam byla . Raději zatím vsadím na jistotu , nespěchat s rozhodnutim a pak litovat.
. Rosťa
Zatím o valorizaci renty nic nepřišlo
Chodí to vždy až počátkem února.
Dostal někdo papír navýšení rentu o valorizaci?
Tak jak ti chodí v dalších jiných měsících kalendářního roku , únor nebude výjimkou. Nic na tom nemění ani valorizace. Já mám rentu dřív na účtu než od Kooperativy dorazí poštou vyjádření mi do schránky. Dotazem je někdo netrpělivý a spíš čeká naději na větší změnu ve výpočtu? ( Jak to bude s stop výdělkem ? ) Nebudu daleko od pravdy a ne jen samotnou valorizaci . Že by vypuštěna sonda ? Nový nárůst nebylo složité vypočítat už třeba v prosinci , aspoň ti , kteří jsou v evidenci na U...práce a neměli v lednu vedlejší prijem , nový invalidní důchodový výměr snad už většina dostala a taky na účtu i důchod pro případné počty.
Tady máš přesné informace.
https://www.cssz.cz/web/cz/dobrovolna-ucast-na-pojisteni
ZDRAVÍ ČUMPELÍK ORIGINÁL!!!
Zdravím všechny.... Poslední dobou mě chodí sms s nabídkou práce z uřadu práce. Jsem jediný nebo to chodí i ostatním? Dík za info...
Orlová
Můžeš to zablokovat z mobilu
Zdravím, máte někdo zkušenost s doplacením chybějících roků na důchod?
Do těch 35 let se započítávají taky náhradní doby. Odejdeš - li do důchodu přímo z u.p. tak po dobu nepřetržité evidence , nebo částečné ( přerušované) sociální pojištění platí stát určitou částku nevím přesně je to nějak 80 procent nevím proč zrovna tato cifra ,
už jednou zmínka zde někým byla psána. Zaručeno placení při evidenci evidenci je } 1 rok do 55 roku a 2 roky nad 55 roku.Zachazime jinam otázka zněla doplacení chybějících let sociálního poj.
Zdravím Vás. Mužu dotaz?
Jsem na straně 4 našel toto.
zdravím,chystá se duchodová reforma, co včil? budou platit hornické odchody do důchodu nebo to zruší?
Renta je do 65 let. Pokud odejdu do předčasneho - hornickeho duchodu, přijdu o rentu, ne?
Jo jo máte pravdu samý kolík to tady je
Nešlo mi o tu reformu, ale o to stopnuti renty když pujdu do duchodu.
Včera narozenímy a moh jsem jit do duchodu :)
Bob.
08.05.2021 13:15:30
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one