Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9901"
Anonymovi z 11/11/2020 / 6:17:51 nespojuj mé jméno s jinými , opakovací papoušku, pokud se na něco zeptám a jestli budeš znát odpověď , tak mi ji dej, rád ti poděkuji.
Toník
O jakých pí......ch se tu dokážete bavit, to zůstává rozum stát. Tyto stránky byly zřízeny za jiným účelem než ....kdy ti přišla renta ...5, 8 či 10 dne v daném měsíci . Zlatý V.V. z Řeky a spol.
Ok
Nemáte v tom chlapi už guláš , kdo je kdo ? Líp by jste udělali kdyby jste zmlkli a nechali web důležitějším věcem , jak puberťaci.
Tu se probíralo i GRPD v souvislosti že číslo pojistné události neměl by pracák vědět , mohl by se napsat roman o tehdejší živě diskuzi , nikde není uzákoněno , že se musí uvádět , to je mylná představa, uvedením čísla tė pojišťovna jen rychleji v databázi dohledá ( pokud dodatečně ho uvedeš) , a není předtištěno. , proto pojišťovna doporučuje jej uvést. Uvedu s GDPR jiný příklad mi chodí předvolání k 271u běžnou stardantni zásilkou kterou hradí odesílatel ale je dávána do pošt.. schránky jako třeba pohled , kde je záruka doručení ? Ikdyž z pojišt.. by došla urgence , tak se budu bránit ,někdy to proto zároveň odesílají i k praktickému lékaři a sestra to dává na vědomí. V tom formuláři od pojišťovny je uvedeno číslo pojist.udalosti včetně celého R.Č. . Kdo je viník pošta nebo pojišťovna budou vinu přehazovat si jak horký brambor a když dojde případně někdy později i za nějaký ten rok , někým cizím ke zneužití , už vidím jak žhavě policije s odstupem doby pracuje a najde pachatele. Vracím se k tomu účelově , že nikdo tenkrát tento příklad tu nedal . Ta 15 denní lhůta samozřejmě platí pokud je uvedeno č. poj. udalosti pokud ale není , záruka plnění se může prodloužit . Dotaz na tuto věc v minulosti jsem podal na pojišt. a mám jeji odpověď dodnes .

• Odkazatel •
Zdravím rentisty, přišla už někomu renta na účet? Odesílal jsem potvrzení 2.11.prostrednictvim ÚP a stále nic.
Děkuji za info.
Martin
Ikdyby si se seknul a chtěl si uvést říjen seděla by ta sobota ale nemohl si mět v daný den a i měsíce to potvrzení ještě za říjen.
Pokud si to odesilas elektr.. poštou pátek není úřední den. Zkus vychazet nějak z postupu příkladového co tu uvedl ten Odkazatel . Já osobně to taky tak praktikují jak on a taky od začátku.
Zdravím všechny rentiery. Chybí mi do řadného odchodů do důchodu neceleho 1/2 roku . Mám pobirani renty ukončit nebo pokračovat do 65 let ? Minuly tyden mám za sebou OCHP a taky obv.. práve k 271u .Za dva roky by mel jit znovu na obe dve prohlidky , prakticky to nevyjde pocitano na dany mesic , ikdyby ty pozyvaci kontroly se natahly (zpozdily) o nejaky mozny ten tyden nelze to vyloucit , driv mi , ale bude tech 65 let . § 271u se neobavam ( doposud jim jsem prochazel bez nejakych mensich, popr. vetsich obav ).Samotna renta je bez I.D. (prumer stredne vysoka ). Dik vsem za kazdou rozumnou odpoved.
Tonik Trinec
Díky ti anonyme z časů 13.59.02 za varování , teď jsem snad pochopil tu zmínku sorry. Tuším asi na co naražiš , ano ledacos se může stát do těch 65 let to si uvědomují. Život a zdraví máme všichni jedno za prachy si zdraví nekoupím natož život. Spíš více se mi hodí ty prachy z F.U. než samotná renta , zatím je potřebuji k jisté věci . Případný risk je zisk , je to názvu vabank . Životko mám pro nenadálé situace uzavřeno do určitého nastaveného věku . Vdova případně nedožiti nebude na tom špatně a tak nadstaveno má i manželka , vše na jedné smlouvě udělány dvě pojistky . Ještě rád bych tu dál k dané věci jeden možná dva dotazy snad budou někým mi zodpovězené , dnes už ale ne. Toník

Odpověď anonymovi času 14:12:39 /8.11.2020 . Jaké jsou pak možnosti ? Při čtení co napsal ten Toník to najdeš a domysliš si zbytek tj. pak ta rakev , při nedožiti do těch 65 let. Z pojišťovny nárok žádný nemáš , nebo - li jinak vyjádřeno renta nejde do dědického řízení. Nevím zaručeně jestli je nárok na vyplacení přeplatku daně za zpětný rok , někde jsem na internetu četl ano , vdovec , vdova musí potom na pojišťovnu si podat žádost. Opravdu nevím jestli je to možné.
Zdravím,před rokem a půl mi byla přiznáná renta na plíce.Zatím jsem nepožádal o invalidní důchod,má někdo s tím zkušenost a jak se potom valorizuje renta a inv.důchod.Díky za info.
Vyřazení neni hned a ma možnost to natáhnout odvoláním , mezi tím si vyřizovat důchod. Podstatne je jestli vůbec mu ten I.D. by přiznali .Pokud ma tu jistotu zatím bych to táhnul bez důchodu. Ale i inv..muzes odmítnou a vis na čem jseš v případě ze by prisel o rentu tak by měl tu jistotu prijmu toho inv..duchodu. Renta + inv..duchod pobirati ma svoje + ale i - záleží na okolnostech vzato z úhlu pohledů.
Tak ještě jednou díky všem za info.Je o čem přemýšlet.
Dnes jsem kvůli jistému dotazů ( ne k rentě ) volal jsem mé kuratorce , hovor přesměrován na informace , nepřitomna až příští týden. Jistá důvěrná osoba mi sdělila v rámci omezení je práce z domů ( toča se na těch místních U.P. dle možností ) na doporučení vlady . A všechny U.P. aspoň v Ostravě
úřední dny stř..a pondělí 8 - 13 h. Jen okrajově mám známou co pracuje v OV - Porubě na hydrometorogicke stanici a ta chodí do týdne dvakrat do roboty bez zkráceného úvazku a taky se tam tak střídají.
Nevíš co je to být moudřejší ale můžeš mi vysvětlit co je to ten KIKTAKT, děláš že sebe čím dál většího................. Tímto končím .

K....běžte už diskutovat jinde. Web byl založen k jiné diskuzi !
Dnes jsem posílal potvrzení emailem na Koop přímo účetní která mě má a ta mi sdělila že už to nejde, jedině přes podatelnu
Také jsem to nazýval silnější chřipkou do té doby,než mě to skříplo.(kovid).Měsíc ve špitále s kyslíkovou maskou na ksichtě.Nepřeji to nikomu,ani největšímu nepříteli.Takže tak.
Podruhé jsi se asi narodil. Jen doufej že nebudou negativní dopady , vědci totiž zjistili i záporné dozvuky . Pevného dalšího zdravi.
Kde je ČUMPELÍK ORIGINÁL!!!
Slišel jsem že se oženil a přestěhoval se na Kooperatívu???
Tomu vodnímu to nevadí a nemá ponětí o tomto webu.
Těmi vycházkami měl někdo na mysli, až po té 21h ? Viz. čas příspěvků.
V úterý mi byla doručena oficiální SMS zpráva že ÚP Orlová opět zavádí venkovní schránku na doklad pro pojišťovnu. Takže vyplnit na místě a vhodit zpět do schránky. správce webu
Jsou zajímavé různé postupy U.P. z každého města , ale jiné.
08.05.2021 13:15:30
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one