Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5296"
sto procent
Zdravím všechny rentisty. Pro Boha, chlapy, co to tady pořád řešíte?Každý rok je valorizace rent,samozřejmě procentní výměrou důchodu. Ti kdo nerozumí ani už takové jednoduché věci tak počkají na únor příštího roku. Co to tady někteří píšete že jste to vůbec nepochopili, tak počkejte a neřešte tady takové píčoviny.
22,5 %
sto procent o roku 2058
renta se zvyšuje od 1 ledna o 3,263 procenta bohužel inflace je skoro 7 procent
Každý rok se renty zvyšují o procentní část důchodů. Tedy o zásluhouvou část a ta bude 1,3 procent...
Dík, ale jsem z toho teď celkem blbej.
Natáčení v Orlové se zúčastnilo sedům chlapu a Zuzka Klusová, pořad se odvysílá v české televizi 25minut začátkem příštiho roku. Témata byli, neustále zvyšujíce minimální mzda, všeobecná nemoc, na Ú.P. se nezapočítávají roky do důchodu, Hlavně jak máme zestárnout abychom neměli všeobecnou nemoc. No vše jsme řekli aj otázky na pojišťovny a na MPSV, MPO vyjádřit se má p. Kaňkovský kterým jsem v kontaktu.
Díky
Taky se pridavam a dekuji za informaci Pepiku.
Hned ja bude vysilaci termin musime to hnedka sdilet a pak posilat poslancum a kazdy by si to mel dat na verejne site atd... To je zatim husarsky kousek ktery se musi byt vyuzit.
Super
To nás čeká...


https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/216452801081122/titulky/?fbclid=IwAR04Rt04pgu0B5Hzk02nbkHeX_LJ_LNY3vGioJupCD1S9Tqo08-CtxZO37Q
Z roku 2016.... tak to dnes ta ženská posílá prachy pojišťovně. Právě tohle video by se mělo objevovat v emailech všech poslanců a těch co můžou něco změnit.
Jak asi dnes ta osoba žije???
Ano z r. 2016 ale problem u černych ovci je že k takovým případům se nevraceji co se týče rent obdobných pořadu u těch Čer.. ovci ohledně rent bylo víc a nikdy se k tomu zpět dalším dílem nenavratili. Proč??? K jiným pořadu např. k důchodum další díl natočí ale u rent zůstane u jednoho příběhu a konec! Obava? Cenzura?
Ahoj pánové jak bylo na natáčeni?
Čumpelíku asi si volil Okamuru SPD?
A to je něco zakázaného nebo špatného...
Taky nechaou tuto reakci, kdo co volil je snad jeho vec, ne?
Kor kdyz to napise nekdo jako anonym.
Consi udelal ty pro rentisty??
Venca
Na post ministra práce a sociálních věcí má podle informací Novinek nastoupit šéf KDU-ČSL Marian Jurečka.Většího chuja a černoprdelníka už tam dát nemohli,doufám že to nenížpravda.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/velke-prekvapeni-jurecka-bude-ministrem-prace-a-socialnich-veci-
40377336#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=iSSSkZ2zCnV-202111081512&dop_id=40377336&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
ZDRAVÍ ČUMPELÍK ORIGINÁL!!!
Většina poslanců se skládá z asocialních osobnosti oddělených od reality a to platí i o minulých složení pos. sněmovny. Jinak by nemohlo dojit k situaci ve které se nacházíme dlouhodobě, jinak chuj je název
pro jazyk mayské kultury   ale má více významů, černoprdelnik, ten výraz používal i bývalý poslanec
( Schwarzenberg)
Který řekl, když KDU Čsl požadovala omluvu, že to za urážku nepovažuje, takže není sprostý ten kdo sprostě mluví ale ten kdo sprostě myslí.
Anonym
10.11.2021 16:06:42
Gratuluji výborně napsané 100% souhlas
https://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=28
Super hlavně, především dík organizátorovi, husarsky kousek jen, aby to vyšlo a klaplo do až do zdarneho konce.
Dodatek : jen aby to potom po čase nevyšumělo.
08.12.2021 16:35:32
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one