Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3167"
A jak to potom je když se dostaneš do nemocnice třeba jen na nějaký banální operační zakrok a nechceš aby se to dostalo k obvodnímu do tvé zdravotní karty ???
Tady se mluví o banálním zákroku který ale pojišťovna může zneužít nedělej z komára velblouda :-)
V nemocnicí po zákroku máš jiné starosti. A už vidím pokud nejseš aktivní sám , nikdo se tě ptát nebude na souhlas co má se napsat.
Chci se zeptat, dostal někdo papír z Kooperativy o potvrzení zdravotního stavu, dnes mi přišel a měl jsem ho mít až příští rok, jsem po úrazu už 20 let a nikdy nechodil papír na konci roku, mám stop výdělek už 8 let, teď jsem na UP 6 let.
To je závěr...
Ok.
dostanem rouškovné když jsme jakoby duchodci??????
Máš možnost se tam přesunout hned vede to tam Jura střelmistr K. A budeš mít klid. Je to tam dobré všechno víš hned.
Kterého boha jsi měl na mysli ?
Pořád se mluví o stop výdělku, ale to není jen o výdělku, ale i o důchodů pokud jsem mel zrovna v den úrazu menší průměr jsem v ... přeci tohle by mělo bejt zalovatelne..
Nebo zpětně průměr za posledni uplynulý rok . Při výpočtu se vychází , který pak průměr je pro pracovníka výhodnější.
Došla munice ? Už víc jak 26h. ani slovo.
S tou 15% není ještě konec zapomněli jste jaksi někteří na senát. A teď si ANO a ČSSD na sebe nasrani. Ano s některými z opozice prosadila tu daň. A sociální demokracie zas prosadila navýšení odpočtu na jednotlivce s pomocí taktéž některými z opozice , hrozí velká díra v rozpočtu. Obě věci musí pokud se nemýlim projít senátem, případně neschválení jednoho z nich nebo obou , zpět se to vrací do poslanecké sněmovny. A zas do mě může jistá osoba rýt..
A co jsi chtěl annonyme tím sdělit , že je toho plná tv........To je bolístka tohoto webu , někteří tu dávají věci co jsou známé , třeba doplním tė drobnou poznámkou např. taky z tisku lze čerpat . Takový Čumpelik měl zde pár příspěvku a sdělil mu někdo , taktéž tam a tam je toho plno nebo bylo ? Tak se nediv jiným. Nechci tím orodovat za jiné , ale jen fakta.
Máš pravdu nejlepší je nereagovat
Jak již bylo uvedeno výše, náhrada se zaměstnanci poskytuje do výše průměrného (pravděpodobného) výdělku před vznikem škody. V případě, že náhrada příslušela zaměstnanci před 1. lednem 1993, je třeba při výpočtu vycházet z čistých výdělků, v případě, že příslušela po 31. prosinci 1992, je třeba při výpočtu vycházet z výdělků hrubých.
Aha , pokud to chápu správně tak předčasně těch 55 = expozička ?
odfaráno v dole 17 let do roku 1992.narok v 55 letech.
Chlapi, po dlouhé době příznivá zpráva ohledně rent. Asi již víte, že v noci sněmovna odhlasovala mj. i zrušení superhrubé mzdy. Mzdy ( a tím pádem i renty) se budou zdaňovat 15%. Pro rentisty se tedy na dva roky co se zdaňování rent týče nic nemění (hrozilo zdanění 19%). Což je dobře. Zdař bůh.
Tak už dost ! Nezajima mě kolik z Vás si tu léčí vlastní mindraky , web je nejen pro Vás , ale pro důležitější zprávy a dotazy , až se otevřou hospody tak si dejte v některé scuka a u piva si to vyřikejte , třeba pak navzájem držku si rozbijte . Byl bych Vám vděčný , kdyby jste to respektovali zbytečně berete zaplacena data někým jiným pro jiný účel k tomu určený.
Nepiju nekouřím a násilí je mi cizí jinak máš pravdu.
BUDE SE ZAVÍRAT , KONČÍ ..........., možná tu bude chybět smuteční parte. Buďte na závěr vůdči sobě tu ohleduplní a slušní.
Doufám že jsem opravdu poslední který na ty tvoje nesmysly reaguje zajdi k lékaři dej mu odkaz na tento web označ svoje příspěvky a uvidíš že ti pomůže myslím si že můžu napsat za celý web že ti přejeme hodně zdraví měj se.
Jak sám voják v poli jsi. Už jen z hrstka tu zůstala . Z daleko původního množství. Kde je tá zbývající většina , proč se stáhla a přešla jinde ? Kvůli mě určitě ne. Spíš kvůli nějakému jinému důvodu. Jen to s tebou nějakou dobu ještě vydržet a obrnit se trpělivosti.
Právo na to máš,nárok na vyplacení nemocenských dávek ne.Pokud nebudeš mít vycházky,musíš sedět doma,a čekat na kontrolu.Jediná výhoda je,že tě po dobu nemocenské nemůžou nikde poslat(školení,kurzy,atd.)Tady máš povinosti.
Musíš dodržovat režim dočasné neschopnosti uchazeče o zaměstnání plnit povinnosti uchazeče o zaměstnání z důvodu nemoci nebo úrazu (zdržovat se v místě pobytu uvedeného v potvrzení o dočasné neschopnosti uchazeče o zaměstnání, dodržovat rozsah a dobu povolených vycházek),
oznámit důvody, pro které dočasně není schopen plnit povinnosti uchazeče o zaměstnání, nejpozději do 3 kalendářních dnů od vydání potvrzení o dočasné neschopnosti uchazeče o zaměstnání plnit povinnosti uchazeče o zaměstnání z důvodu nemoci nebo úrazu nebo potvrzení o ošetření/vyšetření,
doložit nejpozději do 8 kalendářních dnů ode dne vydání potvrzení o dočasné neschopnosti uchazeče o zaměstnání plnit povinnosti uchazeče o zaměstnání z důvodu nemoci nebo úrazu nebo potvrzení o ošetření/vyšetření ve zdravotnickém zařízení tyto důvody příslušným potvrzením.
ZDRAVÍ ČUMPELÍK ORIGINÁL!!!
Ahoj rentisti,,mám dotaz,,může rentista na nemocenskou na následky pracovního úrazu,,,stanovené diagnózy.
Myslím když je v evidenci ÚP..
Děkuji za informaci
Taky jezdím do lázní, ÚP nemoc. lístek po mě nevyžaduje již více jak 10 let (dříve ho po mě chtěli). Stačí když jim dopředu nahlásím, že do lázní jedu. To samé dovča.
Myslím si že U.P. nemusí o tom vůbec vědět , jen si to naplánovat do příští návštěvy být zpět , kontrolovatelnost se vylučuje. Do lázní hlasiš pokud je máš úraz nebo nemoc z povolání , jinak raději mlčeti Aspoň jsem to tak já od známého slyšel .
08.12.2021 16:35:32
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one