Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6870"
Chtěl sem se zeptat na podnikání u rentystů ,odvádět tak aby nepřekročil minimální mzdu.....děkuji.
Žádní rentysté neexistují.
Danke za chybu.
Mohl by tady někdo s kluků co se doplacenim zabývají napsat body,které nás v zákoně poškozují a znevyhodnuji. Např i ovlivnění výše starobního důchodu nebo valorizace ID kterou nám následně vezmou z renty. ( lidi co mají ID si můžou vydělat kolik chtějí oproti rentistum. Další nesmysl. Diky
Souhlasím 20.40.39 hod
To jo ale nemůžeš mít doplaceni
Chtěl bych vám poděkovat 36 Lidem za finanční příspěvek, zaslali jste po 100,-Kč – 150,-Kč 200,-Kč jeden dnes 400,-Kč Luděk, vybráno cca. 5 400,-Kč,,, v případě kdy by měl někdo soud v Ostravě ohledně renty pak bych přijel na soud kde bych lidem co přijdou morálně podpořit kolegu, přispěl bych vám na benzín či naftu. Nech soudci vidí že nám to není lhostejné jak rozhoduji, naposledy jsme byli s Václavem v Ostravě. Ještě jednou děkuji Jozef. Sorry za češtinu.

Č.ú. 224883041/0600
Číslo účtu je 224883041 banka Moneta 0600
Ráno jsem to chtěl zaplatit z mobilu a hlásilo mi to chybu účtu. Teď normálně z notebooku a všechno v pořádku. Atˇpřijdou vhod a držím pěsti v tom co děláte
Ahojte, chtěl bych se zeptat kolik % s renty se dává potom na haviřsky důchod. Za informace předem děkuji.
Stando, pokud se ti blíží starob. důchod, zajdi si určitě v předstihu pro info na důchodové, je to jistota. Jinak pokud nemáš odprac. těch (prozatím) 35 let a máš ID,, tak ti ten ID plynule přejde ve starobní v plné výši.
Ještě upřesňuji - ……přejde ve starobní v plné výši (toho invalidního).
Chlapi ahoj.Sleduji tuto stránku delší dobu a furt se bavíte o kravinách,ale aby se někdo zajímal proč nemocnému kradou,kradou,kradou,nemocnému,nemocnému,nemocnému min.mzdu. Zato K..VA,ZDRAVÍ,ZDRAVÍ,ZDRAVÍ,si chodí pro dávky?A to ještě pravidelně v daný měsíc se musíme hlásit na povel.To nikomu nevadí.Opakuji nemocnému nemůžou brát prachy za to že si skazil zdraví.A naše min mzda jde na ty božatka kterým se nechce.Evropský soud by snad pomoh.
Já pracuji na poloviční úvazek, takže cajk . Od lékaře mám, že plný nemohu. A taky nemohu.
Jen příklad.. vem tě si že máte nějaký strop doplacení. A zbytek života si už nesmíte vydělat víc. Takže jsme znevýhodněni i ve výši budoucího starobního důchodu. Je hloupost prostě lidi okradat tolikrát.
Horníci (rentisti bez ID), dostali jste již od Koop. tzv Vyrozumívací dopis ohledně mimoř. navýšení rent od 1.6.? Má to chodit při každé změně výše renty. Díky za info.
Jen dotaz, a k čemu to vůbec je, když si to vyžádám? Díky
V podstatě běžně k ničemu, někdy to chce tvůj právník (nebo manželčin), když se třeba soudíš.
Konečně se domluvila schůzka s Ministrem, pojišťovnami a MPSV, MF, MPO, DIAMO poslanec p. V. K. J. Hrozen, L. Roháček. tak jedeme do Prahy dva, napsal mi.
Dobrý den, včera se mi konečně ozvala asistentka pana ministra a schůzku domlouvá, zřejmě bude v první polovině září. Přijel byste pak na ní? Asi aby to bylo efektivní. ---------- --------
Dobre rano, tak to se Vam hosi podarila pekna prace.
Muzete ze schuzky udelat audio zaznam pro nas co tam nebudeme? Jake body se tam budou probirat?
Diky Vam Venca
Super diky za info. Prosím o vysvětlení pojišťovny nebo jiného subjektu kal nás má motivovat min mzda. Diky mooc
Pánové zdravím
Jak dlouho čekáte na vyplacení renty? , když potvrzení z UP posíláte emailem.
Tento měsíc jsem to odesílal poprvé, tak chci být trochu v obraze.
Beru zpět dotaz, to je fičak, v čera odesláno a právě to dorazilo.
Ahoj,
Chlapi nemáte někdo zkušenost, když pracuji na HPP a k tomu budu mít ještě DPP brigádu? A Koop me vyplácí rentu
Pro Anonym
02.08.2022 16:32:34
Jak malé děcko pořád dokola....
K výdělkům dosaženým zvýšeným úsilím se nepřihlíží.
Zdravím, mám dotaz, musím hlásit pojišťovně, když si chci žádat o invalidní důchod, nebo to stačí říci až pokud by mi byl přiznán? Výdělky vrstvu doložil tak, že bych doložil dopisy co mi pojišťovna posílá každý měsíc po vyplacení renty. Pokud to tak je. Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky
Je to tak dej si bacha budeš měsíce bez renty.
Jako myslíte, že by se to pojišťovna dozvěděla, když doufám na ČSSZ ty dopisy co posílají každý měsíc o vyplacené rentě?
04.10.2022 16:09:08
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one