Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2170"
V dnešním článku na měšec.cz velmi dobře popisují vyplácení rent i výpočet po poslední valorizaci. správce webu
michal02.03.2018 16:56:02ReagovatKomu:
podatelna@mfcr.cz

napsal jsem na min,financí


náprava valorizace rentdobrý den,jmenuji se michal dziura a jsem šedesátiletý bývalý uranový horník po pracovním úrazu.s uřímnou radostí sleduji jakým raketovým tempem rostou mzdy v ČR.škodovka,zdravotní sestry,učitelé,policisté ,mininální mzda atd.dělal jsem velmi těžkou práci v nerizikovějším prostředí a byl jsem docela pyšný že jsem si vydělával cca třikrát tolik co lidi ve fabrikách a dokázal jsem zabezpečit rodinu .nyní nám stát přidává podle paragrafu 270 odstavec u druhá věta,jako důchodcům.za posledních 10 jet nám bylo přidáno méně než deset procent. takových lidí po pracovním úrazu jako jsem já je cca 15000 a to co nám přidáte sotva pokryje inflaci.bohužel nejsme žádná nátlaková skupina a těžko můžem stávkovat.kdy si někdo na min.financí uvědomí že je v republice skupina lidí které neustále klesá životní úroven????přitom jsem čistým přispivatelem do státního rozpočtu.je mi totiž měsíčně z renty ztrhávána min.mzda 12400 kč/která neustále roste/protože jsem na UP kde se svým postižením nemůžu najít práci.za co nás stát tak trestá????že se nám né vlastní vinou stal pracovní úraz???že jsme invalidé???

za těch 15000 lidí žádám aby tomuto problému někdo věnoval.nebude těžké spočítat o kolik rostly průměrné mzdy a kolik by jste nám měli přidat..děkuji dziura
Věc: Oznámení o postoupení - Dziura Michal - Podnět ve věci nápravy valorizace rent pro uranové horníky

Zpracovatel:

Krejčí Otakar, Ing.


Vážený pane Dziuro,

dne 21. 2. 2018 bylo Ministerstvu financí doručeno Vaše elektronické podání, ve kterém žádáte o valorizaci renty, protože vzhledem k zvyšování minimální mzdy dochází ke snižování Vašeho reálného příjmu.

Toto podání na základě obsahu a věcné působnosti, stanovené zákonem č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy České republiky, ve znění pozdějších předpisů, nepřísluší Ministerstvu financí a bylo postoupeno na Ministerstvo práce a sociálních věcí, Na Poříčním právu 1/376, 128 01 Praha 2. Další zprávu obdržíte od výše jmenovaného orgánu státní správy.

S pozdravem


Ing. Barbora Boschat ředitelka odboru 69
Pepo, dávám ti to za úkol /toho Středulu/ . Snaž se - smajlík.
Venca, Pepa ,Milan a spol. , co tak oslovit a jet za Středulou ?
To není špatný nápad Pepa
To je velmi dobrý nápad! Jedu - Václav z Řeky
včera u krásy v praze několik věcí.podle právníka je třeba nebát se jít do sporu ohledně odebrání renty.pojištovny si nejsou vůbec jisté v kramflecích a spoléhají na to že se rentiér zalekne a k soudu nejde.v případě sodního jednání před prvním jednáním cuknou a nesoudí se.dále krásovi právníci budou tlačit na právě probíhající jednání aby platilo první zaregistrování na up.také vidí možnost že by se nám ze strhávané renty platilo sociální pojištění.není třeba dodat že je to běh na dlouhou trat a vliv lobinku pojišťoven je obrovský.poradil nám tlačit na poslance psát ,psát,psát vím že to hodně lidí vzdalo ale je na ně třeba tlačit.musí o nás vědět.zdaleka nejlepší je práce pepy.medializace v televizi je nejúspěšnější .dostat náš problém k jílkový by byl obrovský krok kupředu.už jsem jí kontaktoval udělejte to taky.....prosím
Já už do televize nejdu,zjistil jsem,ze když mluvím na kameru,tak mám křivou hubu.Martin
michal.jasně .zakázala ti to manželka.nestačí odhánět od vašeho prahu tvoje televizní fanynky.......
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/218411000100304/obsah/604589-byvali-hornici-hledaji-praci
Ahoj,zde posílám odkaz ze včerejších zpráv. Tomáš
Martine, nevím z čeho jsi zklamaný? Opět jsme přidali malý střípek do mozaiky. Bylo nás vidět!!! / i mně žena viděla a věří mi/. Flinta se hází do žita až je posekáno a já ani před brodem kalhoty nestahuji, když se namočí tak uschnou.
ahoj.pepo dík že jsi nás dostal zase do televize.vím že vaše příspěvky zase sestříhali ale to důležité zaznělo a jedeme dál.
19.10.2018 10:57:40
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one