Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7541"
Názorný vzorce pro rentiery před r.2007 jak my to máme počítáno co ji získali později
Brát s rezervou ten PMV.
varianta a) odpočet bez stop výdělku jen s původní min .mzdou z roku prve evidence :.
PMV 20 000 - 8000 - 15%daň = čista renta 10 200
variantami b) se stop výdělkem :
20 000 - např. momentální dosavadní stop výdělek má někdo 9500 - 15% daň = 8 925.
Doufám že mě někdo v těch počtech nebude opravovat a spočítal jsem to dobře. Tuto možnost výpočtu chtěl pro některé z Vás docílit poslanec Kaňkovsky tou doplňující třetí větou zakotvenou v Z p. aby ten odečet nebyl od výdělku ale jinde .
To je fakt guláš . Jak uvedl v rozpravě před schvalováním te navrhované novely jistý poslanec , k rentam § znění je jeden z nejsložitější zákonu z celého ZP. A pak se suď .
Čím víc se bude § znění upravovat , rozšiřovat tím to ještě bude komplikovanější naopak pro pojišťovnu výhodnější neboť si vybere co ji zrovna bude vyhovovat , nakonec každý jednotlivý rentier bude mít svůj vlastní osobní výpočet , ikdyby rok , měsíc a den byl přiznání renty stejný . A k tomu může dojít možná se tomu teď smějete co jsem uvedl a kroutite nechápavě hlavou co pišu za nesmysl. Nezapomínejte pojišťovna zaměstnává armádu advokátů ( to jsem slyšel , viděl osobně od jistého poslance) . A sám s pomoci jednoho advokáta ( byť znalce zkušeného ) se soudit? Výhra 1000 = ku jednomu případů .
Osobní výpočet má každý rentier už teď co to pořád meleš
Teď už pro mne k rentierum co ji mají po r.2007 bude jednodušší vyjádření (sám ji od určitého r. pobírám velmi dlouho ) a držím se na Up s původní min.mzdou 8000 jakož odpočet od zvarozivatelneho PMV. Oproti těm co šli do roboty vrátili se na Up a při nejbližší valorizaci měli onu minimální mzdu ( původní) zvarozivanou taky stejným % jak PMV. K nim dodám taktéž platí kdo má případný stop výdělek přeptat se na pojišťovně ani ne tak co mi by bylo odečteno (předpoklad je znovu ten stop výdělek nebo to pronese jiný název nevím ) , ale jestli bude po úpravě znovu. bude valorizovan jak doposud nebo se valorizace natrvalo zastaví není vyloučeno co mám info bude se snad vycházet z aktuální min..mzdy jen s rozdílem když by někdo zůstal by v té práci do důchodu tak v případě odečtu min..mzdy bude stejná , neměnná čili z toho r. kdy jsi vzal práci.
Tento předpoklad se lze vzít i v úvahu u rentiéru před r.2007. Následuje poslední
Neplatil a neplatím jebu to , mám splněno. Užívám si v rentě předčasného starobního důchodu táhnu to ještě par měsíců do 65.
Diky zdar
Jelikož nevím co Vám rentierum ať už máte nebo nemáte stop výdělek , nevím co Vám Kop..nadstavi - la případně kdybyste teď vzali práci a třeba po nějake době jste se zpět vrátili na Up.Je třeba se dotázat na pojišťovně co by Vám odpočitavali . Novela se vztahuje pro ty kteří by teď nastoupili do prace ať již měli nebo neměli doposud stop výdělek. Za mne doporučení , ono právě to mi tom odkazů chybí. A taky se zároveň zeptat zdali případná odpočtova částka ( pokud to nebude min.mzda) bude každoročně do budoucna valorizovana?

Odpověď je v čase 12:32:17
Nepochopil jsi můj příspěvek ale to nevadí
Může se stát.
http://www.nrzp.cz/2020/06/02/informace-c-5

Bude k. tomu budou dva samostatné příspěvky .
První bude směrovat k těm co přišli k rentě před r. 2007 a druhý co ji získali po r.2007
Úvodem rozdělim to na několik samostatných příspěvků pro lepší orientací.
1) K annonymovi pokud ti nedošlo odkaz byl v tom ZP §271b dost.3 . Beru že jsi to nepochopil víz. niž bude samostatný odkaz snad ti i jiným pomůže byť dopředu upozorňují že není tam vše uvedeno . K mému příspěvku o tom dorovnani do té minimální mzdy .Opět dany § písmeno a odstavc jen vzít si tu druhou větu tam je ta vychytavka že kop...vychazi ( a je předpoklad nadále bude. ) a to jaký jsi podepsal se zaměstnavatelem úvazek. Ona totiž kooperativa vychází z výpočtu např. už u týdenního úvazku.
Bude následovat ten odkaz
Tak jak toje stím stop výdělkem, jeto zrušeno nebo ne.
To se ptáš, konstatuješ, vyhrožuješ nebo si děláš kozy? Každý pobíratel renty to má jinak - je to individuální podle toho, zda jsi bez přerušení veden na ÚP, nebo jsi pracoval a podobně.
Stop výdělek NEBYL ZRUŠEN , mylná domněnka , jen pro některé rentiery pozastavena jeho valorizace , případně se stalo , že spadne do výše. #aktuální # minimální mzdy.= nepřekročení (Michalovo vyjádření). Vysvětlení : příští rok se opět bude zvedat minimální mzda tak ten rozdíl do úrovně výše nové minimální mzdy mu dorovnaji ( zvednou). Došlo ke zrušení valorizace stop výdělku , nově se částka vždy dorovna do aktuální výši minimální mzdy.) Pro některé bude důležité o kolik se zvedne minimální mzda čím míň tím líp. Jestli se někdo domnívá , že tak už mu zůstane nehýbano až do důchodu ne . Někdo pořád bude nadále tratit , ale ne už tolik.Nenašel jsem můžeš ten odkaz sem dát
Jdu spát , zítra se k tomu znovu vrátím a podrobněji.
Zdarec, jak jsem slibil.
Renta dorazila, aktuální min mzda stažena, tedy žádná změna.
Kluci mevite jak to bude tento rok s potvrzením o zdanitelných přijmech kvuli dan.přiznaní?
Vždy to daval, když jsme tam chodili podepsat slevu na poplatníka.
U nás funguje česka pošta dost brutalně.Slevu na poplatnika mi dones soused o 8 baraku dal.
Kamile bude to prvé přiznání ?
Už jsem se informoval u svojí kontaktní osoby,budou to zasílat během února.
ZDRAVÍ ČUMPELÍK ORIGINÁL!!!
Opakují ( co už teď Milan psal ) , ale zkráceně . Napište si dotaz k podání vysvětlení emailem na Kopřivu.
Zajisté každý máte nějakou tu e-mailovou adresu.
Ty připomínky jsou určeny pouze tobě i já budu rád když necháš ostatní na pokoji.
Pro Anonym
08.02.2021 13:18:24
Už zase se vydáváš za někoho jiného to je nedůstojné
08.05.2021 13:15:30
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one