Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2650"
Trochu z jiného soudku , ač je to taky k rentě . Nedávno proběhla tady diskuze podnikat , nepodnikat s rentou je to staršího data snad někdo to četl.
http://m.mesec.cz//clanky/jak-spocitat-zdravotni-rentu-pro-osvc/
Gdéjeta spravedylnost asi není,aní nebude ,vtomnto státu.
Bohušu nechlastaj už, zničí to tych pár buněk které ti zbývají
Někoho zajisté je spokojen viz. vyjádření Michala. Z maxima se získalo minimum . Snaha jiste osoby nebyla zas tak úplně zbytečná , byť změna se nedotkla asi většiny. Dílčí vítězství Davida s Goliašem , aspoň něco přineslo.
Já už nevěřím ničemu,psalo se tady že stop výdělek je zrušen.Jak píše tady kolega nezmění se a nezměnilo se NIC.
Ti co ho neměli tak v klidu neplatí to pro ně a raději se snaž pro jistotu byt dal na up. Pokud ho ÚPLNĚ zrušili a nejedna se jen o pozastavení a nazvou to nějak jinak čas a praxe ukáže co dal se ještě z toho vyvrbi
Zrušení u některých byl stop ( výtah ) výdělek , který dojel do posledního patra.
Nic, se nezměnilo a ani se nezmění,už to všichní pochopte.
Přesně tak vypočet je stejný při aktualní min. mzdě
Tak co dál navrhuješ , tvůj osobní názor pokračovat v boji a dal se snažit o změnu , byť by se nedotkla všech , ale převážné většiny ? Nebo to vzdát a smířit se že je to marné ? Naděje umírá naposled.
A právě jestli snaha Pepíka a ostatních poslanců že se rozšířila dá druhá věta v ost.3 vedla ke změně u někoho . Pak položit si otázku , jestli má význam dal pokračovat a nadále bojovat s kapitalistou ? Přál jsem změnu všem co ho mají i když mě se to přímo netýkalo. Jen na vysvětlenou špatný nebo škodolibě něco myšleno nebyl můj záměr.
Tak dneska renta na účtě, žádné zrušení stop výdělku, mám ho pořád, tak jsem se těšil marně, akorát navýšení o 7 procent
Není zač , jen jsem chtěl upozornit , že není všechno zlato co se třpytí .
To byla ironie
Jen jsem zvědav ti co už ji mají jestli se také pochlubí kromě zmíněné valorizace jestli taky mají možný nový přepočet. Tak do toho , nebo pořád nemůžete se dopočítat jestli jste si kromě zvýšené valorizace polepšili take jinak ? ( Ano mám na mysli zrušení stop výděleku ). Pochvala , kritika adresovana pojistovne ?
Já mám v odečtu minimálku a slušna náhrada dle Z.p. paragrafu 271. Dostačující odpověď...... kujvo ? Někteří nejspíš předpokládám by chtěli se něco dozvědět k stop výdělku , je - li u někoho změna nebo ne. Zatím klid po pěšině jen výměnné nepodstatné vzkazy došla nedošla děláte si ze zdejšího webu jen poštu. Správce teď tu něco psal , ale jakoby házel hrách na stěnu jede se postaru žádná změna.


Žádná změna ve stop výdělku není tak co pořád máš co chceš řešit co je pro Tebe podstatné poděl se o to
Peníze doma Orlová...
Určitě ? Když už tak na účtu .
zmeny?
Ahoj chlapi,jen se zeptám,zda se krátí renta,když jsem v karanténě na nemocenské.
Dík za odpověď
Dnes renta na účtu.
čumpelíku.... S valorizací ...
Odpověď anonymovi na otázku který Up : V Ostravě ano je víc to vím , platilo to a snad bude v rámci celku fungovat dal. S tím , že si to někdo z pobočky Kooperativy z Mar..hor z těch Up vezme . Samozřejmě nechodí po jednotlivych kancelářích, ale hromadně na každém Up dopředu je to připraveno k vyzvednutí. ( platí jen u delšího výpadku v rámci korony ). Já se domníval že jinak to bylo doručeno pojišťovně . Taková dohoda tu vznikla. Není podstatné , abych uváděl konkrétní pobočku. Těch je v Ostravě dost.
08.05.2021 13:15:30
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one