Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2776"
Zákon je obecně závazný právní předpis přijatý zákonodárným sborem (parlamentem). ... V případě, že zákon nebo některá jeho ustanovení jsou v rozporu s ústavním pořádkem, může zákon nebo jeho část zrušit Ústavní soud.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/bolest-patere-ma-patrit-mezi-nemoci-z-povolani-40368908#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=KFjEDeWzzAd-202108122029&dop_id=40368908&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
MICHAL.PŘÍSPĚVEK DO NOVINEK.
Michale tvůj osobní názor jak tuhle situaci , v které se nacházíme zvrátit. Dik
Největšímu bojovníkovi za všechny rentisty Václavovi z Řeky všechno nejlepší k dnešním narozeninám. Václave.....užij si to.
A kdož su a kdeže su ti boží bojovníci? Blaničti rytíři?
Taky přeji vše nej a diky
Zdar.Znate nějakeho dobrého právnika čo sem týče Renty?Dik
Určite sa ozvem
Tak sem byl u JUDr ......Nechat si vypracovat Sudnoznalecky Posudek na zaklade toho posudku pak uvidime a podame zalobu Když se nedohodneme,pak soud.Ale vše zalezi jaky bude Posudek. Tak zatim tolik nechci to tady rozepsavat nevime kdo to tady všechno čte.
Ten příklad toho Standy skutečnost jen tě s prominutím doplním dvakrate daň z příjmů ti strhnou ( renta a zaměstnavatel) živiš tak ještě navíc stát.
Zdar.Znate nějakeho dobrého právnika čo se týče rent?
Jen vsuvka a na místo min. mzdy ať mi raději strhnou když jsem na UP soc.. poj. a uzakonit to natrvalo do odchodu do důchodu starobniho. ( odvod dle výše renty) a ne jak doposud odstupňovano do výše věku a konec.
Pokud by jste chtěli jednat s Ombucmanem třeba mu napsat neustálé zvyšovaní minimální mzdy už teď polovina postižených nemoci povolání a úrazu nepobírá Rentu.Aby ji pobíraly a nepřišli oni tak vykonávají takové zaměstnání které jim neumožnuje z nemocí z povolání nebo po úrazu,tady bych poukázal na diskriminaci že musíš vzít jakoukoliv práci jen aby si obdržel rentu. Dělník-ce v průmyslové zóně stane se jim pracovní úraz,hrubého mají 25 000,-Kč rentu budou pobírat cca. 18 000,-Kč když se zaeviduji na Úřadu Práce tak jim pojišťovna bude brát z 18 000,-Kč – 15 200,-Kč dotyčné osobě zbyde 2 800,-Kč tak co mu jiného zbyde jakou koliv práci vzít,to už je diskriminace!!!
Hlavně mně neukamenujte za pravopis.
Řekněme to asi takto . Celý systém je nastavený tak aby dělník vždy skončil s pláčem. Vrací musis běhat za šéfem nedávej me žádné odměny nepridavej me na plate atd. Na UP je to taky k pláči. Evropský poslanec ti nepomůže ani EU . Hromadné žaloby neprosli. Nejvyšší kontrolní úřad shledal závažné pochybení u pojišťoven v vztahu k státu. Soudci NS řeknou je to zákon co máme dělat? Atd. Jedno musím říct diky lidem co alespoň udělali tento web a snaží se něco změnit.
Standa než nastoupil do práce byl v evidenci Úřadu Práce,pojišťovna mu strhávala z renty 8 0000,-Kč.Chtěl pracovat a nesedět doma
Standa nastoupil do zaměstnání v roku 2015 ani si neuvědomil že si nesmí vydělat víc než minimální mzdu.Bohužel zaměstnavatel mu vyplácel 20 000,-Kč
Vzápětí Standa dostal výpověď 2017,ale při zaevidování na Úřadu Práce Standa zjistil že mu začala pojišťovna strhávat ne 8 000,-Kč ale STOP VÝDĚLEK 20 000,-Kč
STOP VÝDĚLEK byl zrušen 30.7.2019 co má udělat Standa aby mu pojišťovna nestrhávala 20 000,-Kč
Do konce roku 2019 mu bude pojišťovna strhávat 20 000,-Kč při nejbližší valorizace která je v lednu 2020 co má Standa udělat musí se zaměstnat v lednu pak ze zaměstnání odejit a vzápětí se zaevidovat na Úřadu Práce,pojišťovna mu nebude strhávat 20 000,-Kč ale 14 600,-Kč dosažení výdělek v tom roce.
Nezapomeň,,,neočekávej že ti pojišťovna bude strhávat 8 000,-Kč než si šel do zaměstnání,doporučuji nikde se nezaměstnávat nebo bude tě čekat překvapení co Standu ne 8 000,-Kč ale 14 600,-Kč.
Pokud bych se zamyslel nad celým stop výdělekem, tak už z principu věci to musel vymyslet opravdu chytrý člověk. Otázka kdo ná tom vydělalava? Pojišťovna určitě co nám ztrhnou si nechá nebo to pošle v balíku státu? A pak ještě jen polemika. Nechápu, že už tenhle nesmysl nerocupoval nějaký právník. Neznamená, že to je v zákonu že je to správně. Zajímavé.
"opravdu chytrý člověk" vymyslel i heslo: NEJSME JAKO ONI
Pro Václava do Řeky slyšel jsem že paseš Ovce,sháním ovčí vlnu nemáš na prodej? Pavol Olach
08.12.2021 16:35:32
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one