Nová diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7119"
Žádám všechny diskutující aby tady nevkládali příspěvky typu "kamarád říkal že slyšel..." jako příspěvek níže. Pochybuji že by zaměstnanec kterékoliv pojišťovny která vyplácí renty šířil takové informace a vyvolával paniku. správce webu
Dodatek možná je těch osob více
Pro : Anonym
02.02.2021 10:31:15 tebe by zablokoval už dávno uvědomuješ si to?
A co tak poslat poštovniho holuba.s dotazem.
To není možné dnes kamarád mluvil s paní s kooperativy ohledně daní,pani ho moc poprosila pokud zná někoho co pobírá rentu nech mu řekne že renta bude o něco později od rána ji pořád vyvolavaji kdy bude renta přitem je prvního!!!
Ne , až 26.2. 2021 což je poslední pracovní den.
Není účetních na pojišťovně covid 19
Ahoj...proč tady píšete takové píčoviny !!!
Koho zajímají takové informace.
Řekni to třeba svojí sousedce když už nemáš lomu.
Už se tady zamyslete nad sebou vy hlupáci.
Pište jen věci důležité a ne jak jseš super vysral.
Bože co to je za lidi.
uvidíme co na to řekne tady ten nejchytřejší.
Už se ozval !!!
Byl jsem moc překvapený ohledně valorizace, dnes jsem obdržel dopis ohledně valorizace nějak mi moc navýšily rentu budu tam muset napsat E-mail o vysvětlení proč tolik. Prosím vás jen se nedotazujte co a jak každý si muže tam napsat nebo zavolat, každý má jiný výpočet renty.Ž.B.
Standa...o jaké potěšení jde u tebe?
O ?
A cojsi čekal že se něco změní,toho se nedočkáš.
Nezměnilo se vubec nic.
Prosím o upřímnou radu. Rentu mám v čistém taková střední cesta ani málo ani moc velká , jsem bez I.D , odečet si držím při prvé evidenci 8000 kč. ( Mám zajímavou nabídku práce a nejen finančně ). Jaký výpočet by následoval při pracovnim poměrů ( bude stop výdělek ?) , především ale mne zajímá jaký výpočet lze očekávat při nemocenské i kdyby byla dlouhodobější ? Ztratil bych hodně ? (Bez obav pak z možného propuštění , nebo neprodlouženi úvazku). Děkuji za odpovědí. Rosťa
Buď rád, že ti strhávají “jen” těch 8000 Kč a raději neriskuj. Kdo ví, kolik by ti pak napálili a už by to nešlo nikdy vrátit zpět. Toť má skromná rada.
Dík rozumná rada. Počkám teď na rentu , s čím vyrukuje Kooperativa po té doplňující větě v Z.P. jestli na tom budeme lépe a nějaký čas taktéž vyčkat co ukáže praxe a možné taky zde názory. Moc mi těch let pojištění do důchodu nechybí . Pak je ta možnost dotazati se na pojišťovně . Láká mne , že je to zajímavě dobrej kšeft. Jistota te prace by tam byla . Raději zatím vsadím na jistotu , nespěchat s rozhodnutim a pak litovat.
. Rosťa
Zatím o valorizaci renty nic nepřišlo
Chodí to vždy až počátkem února.
Dostal někdo papír navýšení rentu o valorizaci?
Tak jak ti chodí v dalších jiných měsících kalendářního roku , únor nebude výjimkou. Nic na tom nemění ani valorizace. Já mám rentu dřív na účtu než od Kooperativy dorazí poštou vyjádření mi do schránky. Dotazem je někdo netrpělivý a spíš čeká naději na větší změnu ve výpočtu? ( Jak to bude s stop výdělkem ? ) Nebudu daleko od pravdy a ne jen samotnou valorizaci . Že by vypuštěna sonda ? Nový nárůst nebylo složité vypočítat už třeba v prosinci , aspoň ti , kteří jsou v evidenci na U...práce a neměli v lednu vedlejší prijem , nový invalidní důchodový výměr snad už většina dostala a taky na účtu i důchod pro případné počty.
19.04.2021 19:02:36
milan_cibula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one